Prehra Novomešťanov a výsledky veveričiek
Muži
ut 16. 04. 2024

NŠK 1922 Bratislava - OFK Dunajská Lužná 0:3

Základná zostava NŠK: Marko Kozánek (B),  Viktor Uhlár, Lukáš Kaniansky, Marián Križan, Ladislav Horvát, Radomír Mida, Roman Jajcay, Jakub Babinčák, Matej Zaťko, Marek Beňo, Roman Košík.

Pri Kuchajde dominovala Dunajská Lužná. Hostia od úvodu začali lepšie a už v 7. minúte  nikým neatakovaný Rado Rodák poslal efektnou pätičkou loptu za chrbát Marka Kozánka. A keď v 39. minúte napriahol spoza šestnástky kapitán Samuel Baláž náskok už bol dvojgólový. Šance domácich neprichádzali a len vďaka brankárovi  červeno-bielych skóre nenarastalo. Pred solídnou návštevou sa v samom závere ešte presadil Tomáš Solotruk a tak zrátané podčiarknuté, NŠK 1922 Bratislava - OFK Dunajská Lužná 0:3.

Milí fanúšikovia, pozývame vás na 21.kolo 4.ligy BFZ. Zápas FK Slovan Ivanka pri Dunaji - NŠK 1922 Bratislava sa hrá v nedeľu, 21. apríla o 17:00 na štadióne v Ivanke pri Dunaji, príďte povzbudiť Novomešťanov!

MFK Záhorská Bystrica - NŠK 1922 Bratislava (B) 2:2

Základná zostava NŠK 1922 B: Kristián Šlahor-Lukáš Varga, Marián Križan, Filip Marec, Ivan Balaban, Martin
Belianský, Dávid Opálka, Jakub Hošo, Miroslav Szabó, Peter Zeman, Kerim Elezi

V 18. Kole VI. ligy sa rezerva veveričiek predstavila na pôde MFK Záhorská Bystrica. Skóre zápasu
otvoril v 3. minúte presnou hlavičkou Kerim Elezi. V 21. minúte zvýšil na 2:0 pre NŠK krásnou
ďalekonosnou strelou Marián Križan. V 58. minúte znížil na 2:1 domáci Jurkovič a v samom závere
vyrovnal na 2:2 Lukáš Hollý. Najbližšie sa B-tím NŠK predstaví v nedeľu 21.4.2024 o 17:00 na domácej
pôde proti tímu FK Vajnory. Všetkých priaznivcov srdečne pozývame na zápas.

Dravá mladosť 100 ročná sila 2/4
Druhá časť z filmu, ku oslave 100 rokov NŠK, "Dravá mladosť 100 ročná sila"
Dravá mladosť 100 ročná sila 4/4
Štvrtá časť z filmu, ku oslave 100 rokov NŠK, "Dravá mladosť 100 ročná sila"
Dravá mladosť 100 ročná sila 3/4
Tretia časť z filmu, ku oslave 100 rokov NŠK, "Dravá mladosť 100 ročná sila"
Facebook
NŠK 1922 Bratislava Logo
NŠK 1922 Bratislava
2.5.2024 o 18:23

Futbal je o kľúčových momentoch ako tento ⚽️⚔️ Novomešťania zabojujú o víťazstvo proti ŠK Vrakuňa Bratislava na Štadióne pri Kuchajde v sobotu o 10:00. 🗓️Dátum: sobota 4.5.2024 ⏱️Čas: 10:00 🏟️Štadión: Štadión pri Kuchajde NŠK #football #team #novemesto #bratislava #kuchajda #bojujeme #novomestania

FB Post
2.5.2024 o 14:31
FB Post
2.5.2024 o 14:27
FB Post
1.5.2024 o 12:46

Fotogaléria našej mládeže U14⚪️🔴🐿️ ŠK Tomášov - NŠK 1922 Bratislava Fotograf : Martin Tomečko #football #team #novemesto #photo #vevericky

24.4.2024 o 15:44

Kľúčové zápasy prichádzajú! ⚔️🐿️ V sobotu 27.4.2024 privítame na Štadióne pri Kuchajde tabuľkového suseda @fkslovanmostpribratislave Príďte povzbudiť Novomešťanov! 🔴⚪️ O poslednom zápase Novomešťanov sa dočítate tu: https://www.nsk1922.sk/aktuality/v-ivanke-pri-dunaji-novomestania-bodovo-neuspeli #football #novemesto #novomestania #veverička #team #kuchajda #bojujeme