Nová tvár Novomestského športového klubu
22.03.2018

Nová tvár Novomestského športového klubu

Futbal sa v dnešných časoch posúva veľmi rýchlo s dobou. Aby sme ako NŠK napredovali, vedenie klubu sa zameriava na všetky stránky rozvoju klubu. Pre futbalové organizácie je nevyhnutnosťou mať funkčný marketing. Ani v tomto aspekte nechceme zaostávať za profesionálnymi klubmi a snažíme sa v našich podmienkach vyvinúť maximálne úsilie. Branding ktorý bol vytvorený pred vznikom NMŠK už mal viac ako päť rokov. Bolo preto nevyhnutnosťou zapracovať na určitých zmenách a opäť priniesť niečo nové pre všetkých ktorý sa o NŠK zaujímajú.

Do novej sezóny sme už vstúpili s novým logom. Od počiatku tvorby loga sme chceli zachovať tradičnú veveričku ktorú sme umiestnili na bielo-červené pozadie. Dotvoril to prstenec s výrazným názvom klubu. Na verejnosť táto zmena mala veľmi pozitívny vplyv. Ďalšia zmena ktorá prebehne je upravenie skratky. NMŠK s ktorým klub vznikal bola kvôli lepšej propagácií zmenená na NŠK. Táto úprava má viacero pozitív ako napríklad ľahšiu výslovnosť alebo lepšiu grafickú tvarovateľnosť. 

V poslednej fáze sme sa pustili do hlavného zámeru rebrandingu. Starý web bola len klasická šablóna ktorá bola miestami neprehľadná. Vedenie teda po dohode s našim trénerom Pavlom Brunnerom pristúpilo na vytvorenie stránky šitej na mieru pre naše potreby. Nájdete v nej mnoho nových informácií ktoré budú pridané v najbližších dňoch. Prioritou bolo aby informovanosť o klube stúpla, preto má stránka mnoho nových funkcií na ktorých každý nájde čo potrebuje. V neposlednom rade sa zlepšil grafický vzhľad ktorý je v klubových farbách. 

Veríme že sa Vám zmeny budú páčiť a spoločne budeme naďalej rozvíjať bielo-červené farby Novomestského športového klubu.