A-tím: Z Interu bez bodov, ďalšie kolo v Jarovciach
04.09.2020

FK Inter Bratislava 2 : 1 Novomestský športový klub 1922 Bratislava

Gól: Marek Beňo 72.

Zostava NŠK: Novosad - Jurkovič ( 62. Uhlár ), Dičér, Varga, Križan - Horvát, Jajcay "C", Zaťko ( 62. Trebuľa ) - Šlahor, Beňo, Novák ( 46. Kriš )

Na umelej tráve v Stupave sme sa predstavili po vydretej výhre nad TJ Malinovo 2:0. Úvod prvého polčasu patril domácemu tímu, ktorý si vypracoval niekoľko sľubných príležitostí. Napriek viacerým centrovaným loptám a pokusom ohroziť bránu, vážna bola iba tečovaná strela, ktorú vytlačil Novosad na tyč. Po pauze na občerstvenie sa do hry dostal viac aj náš tím. K trom väčším šanciam, sme sa dostali po rýchlych protiútokoch. Pri druhej príležitosti Nováka, sme nedokázali skórovať do prázdnej brány domácich. Druhý polčas sa hra viac vyrovnala a presúvala sa z jednej polovice na druhú. V 59. minúte sa pred našou šestnástkou presunula lopta pred ľavú stranu obrany a po zlom vystúpení obrancov, sme inkasovali po strele k pravej tyči. Náš tím sa nevzdal a pokúsil sa skorigovať výsledok. Prvú šancu mal Kriš, ktorého strelu zo šestnástky vychytal domáci brankár. V 72. minúte prebral prihrávku do šestnástky Beňo a po kvalitnej príprave na strelu, nekompromisne zakončil na 1:1. Remízový výsledok bohužiaľ vydržal len 11 minút, keď sa zopakovala situácia z prvého gólu a Inter išiel v 83. minúte do vedenia. V závere sme sa už dostali iba do nezakončených príležitostí a zápas sa skončil výsledkom 2:1 v prospech Interu.

V ďalšom kole odohráme zápas na pôde TJ Jarovce v nedeľu 6.9.2020 o 16:30. Všetkých srdečne pozývame na zápas a veríme, že aj vďaka Vašej podpore zvíťazíme.