Výsledky našich tímov: 4.9. - 6.9.
OSTATNÉ
08.09.2020

3. kolo | VI. liga Seniori S6A | 04.09.2020 19:00 | Futbalový klub The Dragons 1 : 1 NŠK 1922 Bratislava (B)

Tréner Ladislav Horvát ml.: Na Mladej Garde sme odohrali zápas so súperom, ktorý chce bojovať o postup. Do zápasu sme nastúpili s tým, že aj napriek menšiemu ihrisku a deštruktívnejšiemu súperovi sme chceli hrať futbal. Tím musím pochváliť lebo už tretí zápas ukazujú, že vedia hrať pekný futbal. Taktiež vyzdvihnem defenzívnu činnosť, ktorá nám často robila problém pri nakopávaných loptách. V prvom polčase sme mali dve vyložené šance, ktoré sme ale nepremenili a súper išiel do vedenia po dlhom autovom vhadzovaní a gólu po teči v šestnástke. V druhom polčase sa nám podarilo vyrovnať zásluhou Shabaniho z priameho kopu. Väčšinu druhého polčasu sme sa snažili držať loptu na kopačkách a vypracovať si šance, ktoré sme ale napokon nepremenili. Súper sa dostal už len do nedotiahnutých ohrození brány po štandardných situáciách a preto zápas skončil výsledkom 1:1.

2. kolo | Mladší žiaci (MZM) | 05.09.2020 11:30 | OFK Dunajská Lužná 1 : 2 NŠK 1922 Bratislava (B)

2. kolo | Starší žiaci (SZM) | 05.09.2020 12:00 | NŠK 1922 Bratislava (B) 2 : 3 TJ Rovinka

4. kolo | III. liga MD - U17 | 05.09.2020 13:00 | MŠK Iskra Petržalka 1 : 1 NŠK 1922 Bratislava

6. kolo | II. liga SŽ - U15 | 06.09.2020 09:00 | ŠK Vrakuňa Bratislava 1 : 1 NŠK 1922 Bratislava

Vedúci tímu Radovan Ležovič:

Opäť sme si vypracovali viac vyložených šancí ako domáci, no napokon sme získali iba jeden bod. Hneď v úvode mohol dostať po Demjénovom centri náš tím do vedenia Rigo, no jeho pohotovú strelu brankár Boldiš reflexívne nohou vyrazil. Následne sme si aktívnou hrou po krídlach vypracovali určitý tlak, no sieť sa napokon trepotala na opačnej strane. Po zhluku zbytočných chýb sa domáci dostali k lacnému rohu. Na jeho rýchle rozohratie sa naši hráči pred brankárom nestihli skoncentrovať a i keď bol útočník domácich osamelý v hlúčiku našich obrancov, tí mu dovolili loptu spracovať, otočiť sa s ňou a následne nechytateľne napáliť pod Cabajovo brvno.

Aj po prestávke sme začali tlakom. Zoči-voči Boldišovi sa znovu ocitol v šestnástke Rigo, no ten ho opäť skvelým zákrokom vychytal. V 42. minúte sme sa konečne tešili. Rigo si skvelým kolmým nábehom vypýtal pohybom loptu, ktorú mu ideálne naservíroval medzi stopérov Hnát. Sám proti brankárovi zvolil tentoraz kľučku a úspešne – 1:1. Pokiaľ zlepšíme našu hru v ofenzíve a budeme odvážnejší a produktívnejší, určite sa po takýchto zápasoch budeme pravidelne tešiť z výhier.

2. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk. A1 (PMA1) | 06.09.2020 09:00 | MŠK Iskra Petržalka (A) 4 : 2 NŠK 1922 Bratislava

2. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk. A1 (PMA1) | 06.09.2020 09:00 | NŠK 1922 Bratislava (B) 2 : 6 ŠK Bernolákovo

2. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk. B1 (PMB1) | 06.09.2020 09:00 | MŠK Iskra Petržalka 3 : 0 NŠK 1922 Bratislava

4. kolo | III. liga SD - U19 | 06.09.2020 10:00 | FC Ružinov Bratislava (A) 0 : 3 NŠK 1922 Bratislava

2. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk. B1 (PMB1) | 06.09.2020 10:00 | NŠK 1922 Bratislava (B) 2 : 8 ŠK Bernolákovo

2. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk.C ( PMC1 ) | 06.09.2020 10:00 | MŠK Iskra Petržalka 7 : 0 NŠK 1922 Bratislava

2. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk.C ( PMC1 ) | 06.09.2020 10:00 | NŠK 1922 Bratislava (B) 1 : 12 ŠK Bernolákovo

4. kolo | I. LD - WU19 | 06.09.2020 10:00 | FK Senica 2 : 2 NŠK 1922 Bratislava

Tréner Ladislav Horvát st.: V ďalšom ligovom zápase sme nastúpili na pôde Senice. Po opatrnom začiatku sme sa dostali do tempa a peknou kombinačnou hrou sme viac krát ohrozili bránu súpera. Z množstva šancí sa však ujali len dve a tak po polčase sme viedli o dva góly. Do druhého polčasu sme naskočili rovnako ako skončil prvý polčas, do momentu kým sme neinkasovali prvý gól. Po inkasovaní náhodného gólu z rohu sme zneistili a začali kaziť prihrávky, čo bola voda na mlyn pre súpera, ktorý len zachytával zle prihrávky a nakopával lopty na útočníčky. Súper takto vsietil aj druhy gól a tak sme stratili dva body keď  sme len remizovali 2:2. V zápase sme ukázali množstvo pekných kombinácii čo je prísľubom do budúcnosti.

6. kolo | II. liga MŽ - U13 | 06.09.2020 11:00 | ŠK Vrakuňa Bratislava (A) 4 : 4 NŠK 1922 Bratislava

4. kolo | I. LŽ - WU15 | 06.09.2020 12:00 | FK Senica 0 : 1 NŠK 1922 Bratislava

4. kolo | V. liga Seniori S5A | 06.09.2020 16:30 | TJ Jarovce Bratislava 1 : 1 NŠK 1922 Bratislava (A)

Vedúci tímu Tomáš Emrich: Stretnutie 4. kola V. ligy Bratislava-mesto začali lepšie domáci, keď už v 6. minúte otvoril skóre ich kapitán Denis Németh, ktorý prekonal brankára Šlahora strelou priamo z rohového kopu. Stretnutie pokračovalo v bojovnom duchu, oba tímy hrali s vysokým nasadením, lenže do polčasu brankárov Mária Szücsa ani Kristiána Šlahora neprekonali. V 52. minúte NŠK vyrovnalo. Strelu Mareka Beňa ešte domáci brankár skvele vyrazil ale na dorážku Pavla Kriša bol prikrátky. 1:1. Zlomový okamih zápasu nastal v 63. minúte, kedy zahrávali domáci pokutový kop. Gólman NŠK Kristián Šlahor vystihol úmysel domáceho Lukáša Baďa a penaltu chytil. Napriek snahe oboch tímov strhnúť víťazstvo na svoju stranu už ďalšie góly nepadli a tak sa toto meranie síl skončilo remízou 1:1.