A - tím: Pozvánka na barážový zápas o IV. ligu
18.07.2021

A - tím: Pozvánka na barážový zápas o IV. ligu

V stredu 21.7.2021 čaká náš A – tím najdôležitejší zápas doterajšej 7- ročnej histórie Novomestského športového klubu. Barážový zápas o IV. ligu, odohráme v Novej Dedinke proti 2. tímu V. ligy OBFZ – Vidiek, TJ Slovan Vištuk.  

Počas letného prestupového obdobia doposiaľ neprišlo ku žiadnym zmenám v kádri. Tím, ktorý bol k dispozícií trénerovi Horvátovi na záver sezóny 2020/2021, ostal nemenný a doplnil ho z B – tímu Adam Bujna. Do tréningového procesu počas prípravy sa pripojili Martin Farkaš a Roman Babych, obaja ročník 2005.

Tréner Ladislav Horvát ml.: „ Na barážový zápas sme ako tím nachystaní a tešíme sa z tejto príležitosti. Otázny je štart kapitána tímu Romana Jajcaya, Adama Blanára a Adama Bujnu. Ostatní hráči sú pripravení. Do stretnutia pôjdeme rovnakým spôsobom ako do každého iného zápasu v uplynulej sezóne. Budeme sa snažiť na ihrisku dominovať kombinačným a nátlakovým štýlom hry, akým sme známi. Súper má nesporne svoje kvality a mohli sme si všimnúť, že disponuje kvalitnými hráčmi v strednej vertikále. Naše mužstvo má za sebou už viacero náročných zápasov a verím, že svoju šancu využijeme. Dúfam, že nám naši priaznivci spravia v Novej Dedinke domácu kulisu a my im to budeme chcieť vrátiť dobrým výkonom a hlavne výsledkom. Srdečne pozývam celú rodinu NŠK, hráčov, rodičov, trénerov a mnohých ďalších priaznivcov na tento zápas. NŠK do toho!“

Vzhľadom na dôležitosť a atraktivitu zápasu, v stredu 21.7.2021 budú tréningy mládeže presunuté alebo zrušené, podľa pracovných povinností trénerov. O všetkom budú tréneri komunikovať osobne s rodičmi v jednotlivých kategóriách.

Ďakujeme za podporu a budeme fandiť našim chlapcom aby sa NŠK podaril ďalší veľký úspech!

Baráž o postup do IV. ligy

NŠK 1922 Bratislava – TJ Slovan Vištuk

- Streda 21.7.2021
- 17:30
- Futbalový štadión Nová Dedinka

Organizačné pokyny na štadióne:

Vstupné: 2€

Vstup je povolený návštevníkom v prípade ak:
- májú negatívny výsledok ANTIGÉNOVÉHO testu na ochorenie COVID – 19, nie starším ako 24 hodín
- májú negatívny výsledok RT - PCR alebo LAMP testu na ochorenie COVID – 19, nie starším ako 72 hodín
- je osoba očkovaná mRNA vakcínou (napríklad Moderna, Pfizer/BioNtech), ak od očkovania uplynulo 14 dní po 2. dávke,
- je osoba očkovaná vektorovou vakcínou (napríklad AstraZeneca) a uplynuli 4 týždnepo 1. dávke,
- je osoba očkovaná mRNA alebo vektorovou vakcínou a uplynulo 14 dní po 1. dávke očkovania a ak táto osoba prekonala ochorenie COVID-19 za posledných 180 dní a má potvrdenie o prekonaní ochorenia,
- prekonali ochorenie COVID-19 a má potvrdenie o prekonaní ochorenia nie staršie ako 180 dní,
- osobu, ktorej zdravotný stav alebo zdravotná kontraindikácia neumožňuje vykonanie testu na ochorenie COVID-19

Autor: Tomáš Emrich