A - tím report zápasu: TJ Záhoran Kostolište - NŠK 1922 Bratislava 2:0

TJ Záhoran Kostolište - NŠK 1922 Bratislava 2:0

Zostavy:
TJ Záhoran Kostolište:
Benca-Chalány, Sakar, Valúch, Halko, R. Juriga(85.Gajdár), M.Juriga(80.Tuhovčák), Bartoš, Kovarik(71.M. Sirota), Hitmar(88.Zajíc), R. Sirota

NŠK 1922: Novosad-Križan, Varga, Jajcay, Láska, Beňo, Zaťko, Šlahor, Košík(46.Vrbinčík), Horvát, Novák(68.Grajciar)

V predohrávanom 17. kole IV. ligy vycestovali hráči NŠK v strede týždňa na zápas do Kostolišťa. Trénerom miestneho TJ Záhoran je bývalý skvelý útočník Vladimír Kožuch. Skóre zápasu otvorili domáci už v 10. Minúte, keď sa po rýchlo rozohratej štandartke presadil presnou strelou Roman Sirota. V 37. minúte zvýšil Záhoran na 2:0, keď sa k odrazenej lopte dostal Haľko a preloboval brankára Novosada. Najväčšou šancou nášho tímu dejstve bola hlavička obrancu Križana, ktorá skončila na brvne. Do druhého polčasu vymenil mladého Romana Košíka Jakub Vrbinčík. Napriek snahe hráčov NŠK zmeniť priebeh zápasu ďalšie góly už nepadli. Pokusy domách boli zväčša nepresné, aj keď sa niekoľkokrát pokúsili o strelbu zo stredných vzdialeností. A keďže prudkú hlavičku Ladislava Horváta  v záverečnej štvtrťhodine bravúrne zlikvidoval brankár Lukáš Benca, prehralo NŠK v Kostolišti 2:0. Nasledujúci zápas čaká náš tím už v sobotu 4.9.2021 o 13:30 na domácej pôde proti tímu TJ Veľké Leváre. Všetkých fanúšikov a priateľov nášho klubu na zápas srdečne pozývame.