A - tím report zápasu: TJ Slovan Vištuk  - NŠK 1922 Bratislava 0:9

TJ Slovan Vištuk  - NŠK 1922 Bratislava 0:9

Góly: 12.15.84.Zaťko, 31.Novák, 34.88. Košík, 45.Beňo, 74.Csiba, 81.B.Šlahor

Zostavy:
TJ Slovan Vištuk: Mlynek-Turinič, Mizera, Schmál, Ujhelyi, Čaputa, Sedlák(46.Štellár), Bartek, Ochaba, Čajkovič, Moravčík

NŠK 1922: K.Šlahor - Uhlár, Varga, Lysák, Križan, Jajcay(58.Csiba), Beňo(58.Grajciar), Zaťko, B.Šlahor(82.Kriš), Košík, Novák(75.Fulop)

V 6. kole IV. ligy vycestovalo NŠK vedené novým trénerom Alexandrom Zachariášom na zápas do Vištuku. S miestnym TJ Slovan Vištuk sa náš tím stretol v baráži o postup do IV. ligy. Skóre zápasu otvoril už v 12. minúte mladý stredopoliar Matej Zaťko, ktorý o tri minúty pridal aj gól na 2:0. V 31. minúte zvýšil na 3:0 Filip Novák, o tri minúty pridal štvrtý gól Roman Košík a na polčasových 5:0 v pre NŠK uzavrel pred koncom polčasu Marek Beňo. Do druhého dejstva urobili domáci zmenu v zostave, keď Patrika Sedláka vymenil Peter Štellár. Šiesty gól NŠK vsietil v 74. minúte Martin Csiba, o sedem minút trafil presne aj Boris Šlahor, ktorý zvyšoval na 7:0. V 84. minúte mal náš tím k dispozícii pokutový kop po faule Čajkoviča v pokutovom území. Gólman Michal Mlynek Zaťkovu penaltu síce zneškodnil, ale na následnú dorážku bol prikrátky a tak uzavrel Matej Zaťko svoj hetrik. Na konečných 9:0 pre NŠK upravil v 88. minúte svojím druhým gólom v stretnutí Roman Košík. NŠK tak zvíťazilo vo Vištuku presvedčivo 9:0. Najbližšie stretnutie odohrajú zverenci trénera Zachariáša už v stredu 15.9.2021 o 16:30, kedy na domácej pôde privítajú kolektív FK Jablonové. Všetkých priaznivcov nášho tímu na stretnutie srdečne pozývame.