A - tím report zápasu: Zvládnutý domáci zápas s Vištukom

NŠK 1922 Bratislava TJ Slovan Vištuk 2:1

Góly: 21. Košík, 65. Mravec-70. Gura

Zostavy: NŠK 1922: Novosad, Križan, Varga, Marec, Shabani(57. Lysák), Jajcay, Zaťko, Suvák(77. Fulop), Horvát, Košík(90. Kriš), Mravec(90. Beňo)

TJ Slovan Vištuk: Smoleňák, Toman, Bielik, Mizera, Velička, Dang Van, Peško, Petrovský(46. Hromkovič), Ochaba, Gura(83. Šranko), Melich(64. Schmál)

V 23. Kole IV. ligy čakal na náš tím domáci zápas proti TJ Slovan Vištuk. Skóre zápasu otvoril v 21. minúte Roman Košík, keď po rohovom kope Ladislava Horváta dorazil do siete loptu, ktorú predtým vrátil hlavou do pokutového územia obranca Križan. Po prvom polčase viedlo NŠK nad TJ Slovan Vištuk 1:0. Do druhého dejstva urobili hostia jednu zmenu, keď Richarda Petrovského vymenil ostrieľaný obranca Martin Hromkovič. Náš tím zvýšil svoj náskok v 65. minúte, keď sa presadil Filip Mravec, ktorý presnou umiestnenou strelou po zemi prekonal brankára Smoleňáka. Hostia znížili v 70. minúte, keď sa po rohovom kope presadil hlavou Adrián Gura. V záverečnej desaťminútovke gól hostí pre ofsajd neplatil. Následne bol vylúčený po druhej žltej a tým pádom červenej karte Martin Hromkovič. Do konca zápasu sa už skóre nezmenilo a tak zdolalo NŠK TJ Slovan Vištuk tesne 2:1. Najbližšie stretnutie odohrajú zverenci trénera Zachariáša v nedeľu 1.5.2022 o 17:00 na pôde CFK Pezinok-Cajla. Všetkých priaznivcov nášho tímu na zápas srdečne pozývame.

Autor: Tomáš Emrich