A - tím report zápasu: Ako dopadol náš anglický týždeň

NŠK 1922 Bratislava – TJ Jarovce 1:1

Góly: 20. Škoda, 66. Mravec

Zostavy: NŠK 1922: Novosad, Varga, Marec, Križan, Lysák(59. Shabani), Zaťko, Suvák(59. Šlahor), Horvát, Košík, Mravec, Beňo(82. Farkaš)

TJ Jarovce: Szücs, Pálfy, Babjak, Škoda, Bžoch, Pauhof(90. Pitoňák), Bača, Tonhajzer(69. Mikuška), Kaličák, Németh(68. Mulik), Tyko(11. Gavula)

V 25. kole IV. ligy čakal NŠK súper z Jaroviec ktorý vedie ligu. Očakával sa dobrý zápas a dobrý napokon aj bol. Aj keď NŠK od 20. minúty síce prehrávalo 0:1, po góle Dominika Škodu z rohového kopu, našich chlapcov to nezlomilo a bojovali ďalej. Do polčasovej prestávky sa ale nepodarilo našemu A – tímu stav vyrovnať a preto sa do šatní išlo za stavu 0:1. Nástup na druhý polčas sa ale niesol v bojovnom duchu, keď už od hvizdu začali naši chlapci dominovať. Dve striedania trénera Alexandra Zachariáša priniesli ešte ten potrebný kúsok čerstvosti na ihrisko a v 66. minúte stav vyrovnal Filip Mravec. Posledných 20. minút sa nieslo vo veľkom tlaku na súperovej polovici ale keďže ďalší gól sa vsietiť už nepodarilo, s Jarovcami sme si rozdelili body.

FK Vajnory - NŠK 1922 Bratislava 0:4

Góly: 55. Mravec, 75. Košík, 82. Kovács(vlastný gól), 85. Suvák

Zostavy: FK Vajnory: Števaňák, Andrela, Kovács, Matovič, Nagy, Ďatko, Uhler, Matulník, Klimek(40. Miženko), Bľanda(66. Vanko), Hunčár(70. Gocký)

NŠK 1922: K. Šlahor, Varga, Marec, Križan, Lysák, Zaťko(86. Farkaš), Suvák, Beňo(81. Fulop), Horvát, Košík, Mravec(57. B. Šlahor)

V 26. Kole IV. ligy čakal na NŠK zápas na pôde FK Vajnory. Prvý polčas sa skončil nerozhodne 0:0. Skóre zápasu otvoril v 55. minúte hlavou útočník Filip Mravec. V 63. minúte bol po druhej žltej a následne červenej karte vylúčený domáci hráč Roman Matovič. NŠK tak dohrávalo približne polhodinu v početnej výhode. V 75. minúte zvýšil na 2:0 Roman Košík. O sedem minút neskôr si dal nešťastný vlastný gól hráč Vajnôr Barnabás Kovács. Skóre zápasu uzavrel na konečných 4:0 v 85. minúte presnou hlavičkou mladý stredopoliar Samuel Suvák. NŠK 1922 Bratislava tak zvíťazilo nad FK Vajnory presvedčivo 4:0. Najbližšie stretnutie odohrajú zverenci trénera Alexandra Zachariáša v sobotu 14.5.2022 o 13:30 na domácej pôde proti kolektívu ŠK Svätý Jur. Všetkých fanúšikov nášho  družstva na tento zápas srdečne pozývame.