A - tím: Domáca prehra s lídrom súťaže
07.09.2022

NŠK 1922 Bratislava - TJ Rovinka 1:3

V sobotu 3.9. bol v areáli NŠK 1922 Bratislava veľký futbalový sviatok. Domáci nováčik zo štvrtého miesta tabuľky hostil lídra Majstrovstiev regiónu TJ Rovinka. A boli to hostia, ktorí sa ako prví presadili už v 8. minúte, keď po zlej rozohrávke Novomešťanov skóroval Šimon Kupec. Odpoveď NŠK prišla o desať minút neskôr, keď prízemný center Ladislava Horváta si do siete zrazil obranca atakovaný Pavlom Krišom a pred takmer zaplneným hľadiskom sa išlo do kabín za stavu 1:1. Druhý polčas začali lepšie hostia, ale troma excelentnými zákrokmi sa blysol gólman NŠK Kristián Šlahor, no ani on nestačil v 70. minúte na tečovanú strelu Ivana Žigu zvnútra šestnástky. V samom závere pridali hostia zásluhou Martina Štefunka ešte jeden gól a tak zrátané-podčiarknuté: NŠK 1922 Bratislava – TJ Rovinka 1:3. V najbližšom kole vycestujú veveričky z Nového Mesta do Rusoviec, ktoré figurujú na 8. mieste tabuľky s deviatimi bodmi. Srdečne Vás pozývame na štadión MFK Rusovce v nedeľu 11.9.2022 o 16:30 spoločne podporiť Novomešťanov!