A - tím: Ďalšie víťazstvo na pôde súpera

NŠK 1922 Bratislava: Suvák 2´, Tomšík 59´, Mravec 88´

Zostavy:
MFK Rusovce: Zonyga, Čaputa, Blahutiak, Polčic, Mrnka, Mazur (72´Marko), Štedl (72´Daniel), Bukovinský, Bolf (46´Rusnák), Zmajkovič (45´Markovič), Čapla
NŠK 1922 Bratislava: Šlahor, Križan „C“, Varga, Sučák, Shabani, Suvák (46´Mida), Zhang (69´Csiba), Tomšík ( 78´Rak), Mravec, Horvát

Takmer navlas v tom istom čase, ako výprava Novomešťanov dorazila do Rusoviec, sa v neďalekej Gerulate konali Rímske hry, no zaplnený štadión v Rusovciach dával tušiť, ktorá hra priťahuje viac. Bežala 2. minúta, keď po sóle kapitána Mariána Križana po pravej strane dokázala domáca obrana len odvrátiť centrovanú loptu, s ktorou si v šestnástke poradil Samuel Suvák a sieť smerom ku Gerulate sa zatrepotala – 1:0. Rusovce po góle pridali, Novomešťanov ohrozovali hlavne po štandardných situáciách, no NŠK svojim výkonom podržal gólman Šlahor. No a keď krátko pred koncom prvého polčasu Jakub Tomšík vyskúšal ďalekonosnou strelou domáceho brankára, išlo sa do kabín za stavu 0:1. V 54. minúte po rohovom kope využil nikým nepokrytý Polčic hlavičkou komfortný priestor na zakončenie a bolo 1:1. Odpoveď chlapcov v červeno-bielych dresoch prišla takmer okamžite. V 58. minúte geniálna prihrávka Rada Midu smerovala vrchom cez stopérov Rusoviec, ktorú spracoval Jakub Tomšík a po kľučke na brankára zívala pred ním už len prázdna brána – 1:2. Skóre v 88. minúte uzatvoril Filip Mravec a tak zrátané-podčiarknuté MFK Rusovce - NŠK 1922 Bratislava  1:3 a dažďom zmáčané cenné tri body idú ku Kuchajde.