V súboji nováčikov uspeli Jarovce
10.11.2022

Pred zaplneným hľadiskom začali lepšie Jarovce a už v prvej minúte musel spoza 16-ky vytiahnúť Kristián Šlahor bravúrny zákrok. Šťastná bola pre NŠK 13. minúta. Center Xhuljana Sampaniho z ľavej strany si domáci obranca tiesnený Filipom Mravcom zrazil do vlastnej siete a v tábore červeno-bielych bolo veselo – 0:1. V 20. minúte sa zoči-voči útočníkovi Jaroviec opäť vyznamenal Kiko Šlahor, no o 6. minút neskôr bol aj on na penaltu Mira Tatljaka prikrátky – 1:1. Keď už sa zdalo, že do kabín sa pôjde za vyrovnaného stavu, po chybe v rozohrávke pred vlastnou šestnástkou sa k lopte dostal Denis Németh a jeho strelu v 43. minúte zastavila až sieť 2:1. Z druhého polčasu uplynulo len 5 minút a Filip Mravec pravou nohou vymietol ľavý roh domácej brány – 2:2. V 57. minúte ušiel hosťujúcej obrane Lukáš Szabo a pod Kikom Šlahorom si lopta našla tretíkrát cestu do siete NŠK. V 80. minúte Sasu Suváka z bezprostrednej blízkosti domáci brankár priam zázračne zneškodnil. O pár sekúnd neskôr sa lopta dostala k Lukášovi Szabovi, ktorý svojim druhým gólom, dal zápasu konečnú výsledkovú podobu. Zrátané-podčiarknuté: TJ Jarovce – NŠK 1922 Bratislava 4:2.

Dámy a páni, milí priatelia Novomešťania prezimujú v tabuľke Majtrovstiev regiónu - IV. ligy Bratislava so 16 bodmi na 13. mieste tabuľky. No kým sa tak stane pozývame vás na zápas 1. kola Pohára BFZ. V ňom vyzve na štadióne NŠK pri Kuchajde v nedeľu 13.11.2022 o 13:30 FK Slovan Ivanka pri Dunaji!