Stanovisko vedenia NŠK k opatreniam
Vážení rodičia, hráči a priaznivci Novomestského športového klubu 1922, vzhľadom k aktuálnej situácií sme boli nútení prerušiť činnosť nášho klubu. Po komunikácií so zväzmi a podľa usmernení vydanými SFZ, chceme pokračovať v tréningovom procese v takej miere, ako nám to dovoľujú opatrenia prijaté proti šíreniu Covid-19.  Vyvinieme maximálne úsilie,  aby bolo našim hráčom umožnené trénovať už v priebehu nasledujúceho týždňa. O ďalších podrobnostiach Vás budeme prostredníctvom trénerov včas informovať. vedenie NŠK 1922 Bratislava Usmernenie SFZ: https://www.nsk1922.sk/assets/img/upload/978141535.pdf
15.10.2020
Výsledky súťažných zápasov NŠK 1922: 10.10. - 11.10.2020
Sobota: 7. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk. A1 (PMA1) | 10.10.2020 09:00 | NŠK 1922 Bratislava 5 : 0 FKM Stupava (A) 7. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk. A1 (PMA1) | 10.10.2020 09:15 | SFC Kalinkovo 20 : 2 NŠK 1922 Bratislava (B) 7. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk. B1 (PMB1) | 10.10.2020 10:00 | NŠK 1922 Bratislava 0 : 7 FKM Stupava (A) 7. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk.C ( PMC1 ) | 10.10.2020 10:00 | NŠK 1922 Bratislava 1 : 12 FKM Stupava (A) 7. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk. B1 (PMB1) | 10.10.2020 10:30 | SFC Kalinkovo 7 : 0 NŠK 1922 Bratislava (B) 9. kolo | III. liga SD - U19 | 10.10.2020 11:00 | NŠK 1922 Bratislava 1 : 4 Lokomotíva Devínska Nová Ves 7. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk.C ( PMC1 ) | 10.10.2020 11:45 | SFC Kalinkovo 12 : 0 NŠK 1922 Bratislava (B) 7. kolo | Starší žiaci (SZM) | 10.10.2020 12:00 | NŠK 1922 Bratislava (B) 0 : 1 TJ Malinovo 9. kolo | V. liga Seniori S5A | 10.10.2020 13:30 | NŠK 1922 Bratislava (A) 2 : 1 FK Danubia Veľký Biel (A) Nedeľa: 11. kolo | II. liga SŽ - U15 | 11.10.2020 11:00 | NŠK 1922 Bratislava 2 : 1 TJ Jarovce Bratislava 11. kolo | II. liga MŽ - U13 | 11.10.2020 13:00 | NŠK 1922 Bratislava 7 : 1 TJ Jarovce Bratislava 8. kolo | VI. liga Seniori S6A | 11.10.2020 15:30 | NŠK 1922 Bratislava (B) 2 : 0 Futbalová komunita Kozmos
13.10.2020
Stanovisko vedenia NŠK k opatreniam Vlády SR
Vážení rodičia, hráči, tréneri a priaznivci klubu, s poľutovaním Vám oznamujeme, že vzhľadom k opatreniam, ktoré dnes boli odprezentované Vládou SR, s najväčšou pravdepodobnosťou nebudeme môcť pokračovať najbližšie obdobie v tréningovom procese a účasti na súťažiach. S účinnosťou od 12.10.2020 sú preto všetky tréningy dočasne zrušené. O ďalšom postupe v rámci pandemickej situácie Vás budeme informovať na základe usmernení od Vlády SR a SFZ. Veríme, že sa uvidíme čo najskôr.   Vedenie klubu NŠK 1922 Bratislava
11.10.2020
Súťažné zápasy tímov NŠK 1922: 10.10. - 11.10.2020
Sobota: 9. kolo | III. liga MD - U17 | 10.10.2020 09:00 | NŠK 1922 Bratislava : ŠK Žolík Malacky 7. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk. A1 (PMA1) | 10.10.2020 09:00 | NŠK 1922 Bratislava : FKM Stupava (A) 7. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk. A1 (PMA1) | 10.10.2020 09:15 | SFC Kalinkovo : NŠK 1922 Bratislava (B) 7. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk. B1 (PMB1) | 10.10.2020 10:00 | NŠK 1922 Bratislava : FKM Stupava (A) 7. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk.C ( PMC1 ) | 10.10.2020 10:00 | NŠK 1922 Bratislava : FKM Stupava (A) 7. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk. B1 (PMB1) | 10.10.2020 10:30 | SFC Kalinkovo : NŠK 1922 Bratislava (B) 9. kolo | III. liga SD - U19 | 10.10.2020 11:00 | NŠK 1922 Bratislava : Lokomotíva Devínska Nová Ves 7. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk.C ( PMC1 ) | 10.10.2020 11:45 | SFC Kalinkovo : NŠK 1922 Bratislava (B) 7. kolo | Starší žiaci (SZM) | 10.10.2020 12:00 | NŠK 1922 Bratislava (B) : TJ Malinovo 9. kolo | V. liga Seniori S5A | 10.10.2020 13:30 | NŠK 1922 Bratislava (A) : FK Danubia Veľký Biel (A) Nedeľa: 11. kolo | II. liga SŽ - U15 | 11.10.2020 11:00 | NŠK 1922 Bratislava : TJ Jarovce Bratislava 11. kolo | II. liga MŽ - U13 | 11.10.2020 13:00 | NŠK 1922 Bratislava : TJ Jarovce Bratislava 7. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA U8 sk.D ( PMD ) | 11.10.2020 13:00 | SDM Domino (A) : NŠK 1922 Bratislava 8. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA U8 sk.D ( PMD ) | 11.10.2020 13:00 | Lokomotíva Devínska Nová Ves (A) : NŠK 1922 Bratislava 9. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA U8 sk.D ( PMD ) | 11.10.2020 13:00 | NŠK 1922 Bratislava : FK Rača Bratislava 8. kolo | VI. liga Seniori S6A | 11.10.2020 13:30 | NŠK 1922 Bratislava (B) : Futbalová komunita Kozmos
06.10.2020
U15: Napriek prehre stále na 3. mieste
Počas víkendu odohrala naša U15 v II. lige starších žiakov BFZ zápas proti prvému tímu tabuľky FC IMAS. Napriek prehre 3:1 sme stále na priebežnom 3. mieste. Zápas hodnotí tréner Miroslav Szabó: Dobrý výkon s trpkým koncom. Dnes mali naši chlapci priamu konfrontáciu s lídrom súťaže FC Imas, ktorý doposiaľ bodoval vždy naplno. Počas týždňa sme sa snažili pripraviť na tento pre nás dôležitý zápas čo najlepšie. Dovolím si povedať, že tento zápas spĺňal všetky kritériá prvej ligy starších žiakov, nakoľko sa hralo od prvého až do posledného hvizdu rozhodcu. Ako sa hovorí,... ,, na dobrý futbal sú potrebný dvaja. " Za dnešný predvedený výkon som na všetkých chlapcov hrdý, aj keď sme dnes ťahali za kratší koniec, pretože podali výborný výkon a veľa z nich šlo, ak nie dokonca všetci aj za hranicu svojich možností. Presne takéto ťažké zápasy chlapci potrebujú, pretože im dávajú najviac po všetkých stránkach, nielen po tej športovej, ale hlavne aj po tej ľudskej. Netreba zabúdať na to , že sú to mladí športoví zanietenci, futbalisti, ktorí sa stále ešte len učia ,častokrát aj na vlastných chybách. V zápase sme mali niekoľko výborných možností, aby sme skórovali, čo sa nám podarilo až v druhom polčase a šli sme do vedenia 1:0. Netrvalo dlho a domáci sa tešili z vyrovnávajúceho gólu na 1:1 po našej chybe. V úplnom závere sme ešte inkasovali dva rýchle po sebe idúce góly z kategórie takzvaných ,, zbytočných ". Krutý výsledok po dobrom výkone. Chlapcom za dnešný zápas a prípravu naň počas celého týždňa ďakujem a zaslúžia si uznanie. Cez to všetko úsilie musíme brať tento výsledok s pokorou. Treba však dať hlavy hore a ísť ďalej, pretože nás budúcu nedeľu o 11:00 na domácom trávniku čaká ťažký zápas proti chlapcom z Jaroviec.
05.10.2020
Výsledky súťažných zápasov NŠK 1922: 3.10. - 4.10.
Sobota: 10. kolo | II. liga SŽ - U15 | 03.10.2020 09:00 | FC IMAS 3 : 1 NŠK 1922 Bratislava 6. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk. A1 (PMA1) | 03.10.2020 09:30 | ŠK Žolík Malacky 3 : 3 NŠK 1922 Bratislava 6. kolo | Mladší žiaci (MZM) | 03.10.2020 10:30 | TJ Čunovo 1 : 2 NŠK 1922 Bratislava (B) 6. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk. B1 (PMB1) | 03.10.2020 10:30 | ŠK Žolík Malacky 2 : 5 NŠK 1922 Bratislava 10. kolo | II. liga MŽ - U13 | 03.10.2020 11:00 | FC IMAS 0 : 11 NŠK 1922 Bratislava 6. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk.C ( PMC1 ) | 03.10.2020 11:30 | ŠK Žolík Malacky 1 : 6 NŠK 1922 Bratislava 8. kolo | III. liga SD - U19 | 03.10.2020 12:30 | FK Slovan Ivanka pri Dunaji 2 : 0 NŠK 1922 Bratislava 6. kolo | Starší žiaci (SZM) | 03.10.2020 13:00 | MŠK Iskra Petržalka (B) 1 : 1 NŠK 1922 Bratislava (B) Nedeľa: 7. kolo | VI. liga Seniori S6A | 04.10.2020 15:30 | FK Družstevník Blatné 0 : 5 NŠK 1922 Bratislava (B)
05.10.2020
A - tím: Obrat s Miloslavovom, ďalší zápas o dva týždne
NŠK 1922 Bratislava - ŠKO Miloslavov 2:1 Góly: 47.Gerát, 57.Horvát - 22.Neumann z 11m Zostavy: NŠK 1922: K. Šlahor - Uhlár, Dičér, Jurkovič(46.Varga), Križan, Jajcay, B. Šlahor, Zaťko(46.Horvát), Beňo, Kriš(46.Gerát), Novák Miloslavov: Szep - Fečko, Godžak, Neuman(53.Mikloš), Štefan, Bakoš, Peti, Vorobjov(46.Takáč), Reffek(63.Tamáš), Jankovič(59.Kasanický), Zdražil 7. kolo V. ligy skupiny Bratislava-mesto prinieslo zápas NŠK 1922 proti ŠKO Miloslavov. Hostia začali aktívnejšie a v 22. minúte  sa z pokutového kopu ujali vedenia zásluhou Martina Neumana. Veľká šanca Filipa Nováka skončila len na brvne Szepovej brány a tak viedol Miloslavov nad NŠK v polčase 1:0. Do druhého dejstva prišli na domácej strane traja čerství hráči. Ladislav Horvát, Lukáš Varga a Ľubomír Gerát vymenili trojicu Matej Zaťko, Dávid Jurkovič a Pavol Kriš. Hostia urobili jednu zmenu v prestávke, keď Vorobjova vystriedal Takáč. Už v 47. minúte náš tím vyrovnal, keď sa na zadnej žrdi presadil Ľubomír Gerát. V 57. minúte zakončil svoje sólo presnou strelou Ladislav Horvát. 2:1 pre NŠK. V 70. minúte dostal červenú kartu Marek Beňo a domáci tak dohrávali oslabení. Napriek početnej výhode hostia už ďalší gól nepridali, zvýšiť náskok domáceho tímu mohol Boris Šlahor, ktorého jedovku Martin Szep famózne vyrazil nad brvno. V náročnom stretnutí tak zvíťazilo NŠK nad Miloslavovom 2:1. Najbližšie stretnutie odohráme v sobotu 10.10. 2020 o 13:30 privítame FK Danubia Veľký Biel. Otázky na trénera Ladislava Horváta ml. Ako hodnotíte domáci zápas proti ŠKO Miloslavov v ktorom Váš tím zvíťazil 2:1? Prvý polčas sme síce mali loptu v držaní ale náš výkon bol bezzubý. Hrali sme pozvoľna, nikto nepredviedol niečo navyše a napokon nám na sebavedomí nepridal ani inkasovaný gól z penalty. V druhom polčase sme pokračovali v držaní lopty, no pripojila sa k tomu väčšia behavosť a dravosť. V konečnom dôsledku súper napokon kondične odpadol a zápas sme dokázali uhrať aj o desiatich. Tento zápas nám ale dáva výstrahu, že k víťazstvu je potrebné spraviť niečo navyše a nestačí len hrať to čo sme naučení. V polčase ste urobili tri zásahy do zostavy. Ako sa to podľa Vás prejavilo na hre tímu? Nastalo oživenie na ihrisku a prišla z lavičky chuť niečo s výsledkom spraviť. Verím, že aj chalani, ktorý boli na ihrisku by zápas napokon zvládli ale museli sme ísť na istotu. Potrebovali sme priamočiarosť a typov hráčov na postoch. Povestná chémia tímu si druhý polčas sadla lepšie. V zápase sme boli svedkami penalty aj červenej karty. Ako ste videli tieto situácie? Penalta bola prísna, mimo samotnú hru, no podľa pravidiel bola. Červená karta bola udelená takpovediac výchovne. Akceptujem rozhodnutie rozhodcu, no dalo sa to riešiť upozornením lebo ak vezmem do úvahy aké nadávky si doteraz vypočuli rozhodcovia od súperov, mali sme hrať každý zápas vo výraznom prečíslení. Najbližšie stretnutie odohráte až o dva týždne. Ako vnímate túto pauzu ?    Vzhľadom na okolnosti vnímam dané rozhodnutie pozitívne. Nechceme nič riskovať. V tíme máme viacero trénerov mládeže a podľa informácií z Marianky, by bol tento rizikový. Vážime si korektný prístup súpera a aj oblastného futbalového zväzu. Počas víkendu odohráme zápas B- tímu a začíname sa chystať na zápas s Veľkým Bielom.
02.10.2020
Stanovisko klubu k aktuálnym opatreniam
Vážení rodičia, hráči  a priatelia Novomestského športového klubu 1922 Bratislava. Od dnešného dňa začal platiť na území Slovenska núdzový stav a sprísnene opatrenia v boji proti Covid- 19. Ako klub ich musíme dodržiavať pod hrozbou vysokých finančných pokút, bez ohľadu na to, či s nimi súhlasíme alebo nie. S futbalovými klubmi situáciu opakovane nikto nekonzultoval. Dokonca reálne  hrozilo úplne zastavenie činnosti športových klubov na Slovensku, čo by bolo raritou v rámci celej Európy. Je pozitívne, že sa takejto nelogickej a podľa nášho názoru, vyslovene likvidačnej situácií podarilo zabrániť. Preto s účinnosťou od 1.10.2020 bude klub fungovať v sprísnenom režime s nasledujúcimi hygienickými a organizačnými  opatreniami: 1. Vstup do areálu počas tréningov a zápasov je pre rodičov a verejnosť zakázaný. 2. Deti si pri vstupe preberá tréner, kde povinne použijú dezinfekciu. 3. Povinnosť nosiť rúško platí pre celý areál a budovu do začiatku a po ukončení tréningového procesu.  4. Hráči s príznakmi ochorenia sa nebudú môcť zúčastniť tréningového a zápasového procesu.
01.10.2020
Súťažné zápasy tímov NŠK 1922: 3.10. - 4.10.
Sobota: 10. kolo | II. liga SŽ - U15 | 03.10.2020 09:00 | FC IMAS : NŠK 1922 Bratislava 6. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk. A1 (PMA1) | 03.10.2020 09:30 | ŠK Žolík Malacky : NŠK 1922 Bratislava 6. kolo | Mladší žiaci (MZM) | 03.10.2020 10:30 | TJ Čunovo : NŠK 1922 Bratislava (B) 6. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk. B1 (PMB1) | 03.10.2020 10:30 | ŠK Žolík Malacky : NŠK 1922 Bratislava 10. kolo | II. liga MŽ - U13 | 03.10.2020 11:00 | FC IMAS : NŠK 1922 Bratislava 6. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk.C ( PMC1 ) | 03.10.2020 11:30 | ŠK Žolík Malacky : NŠK 1922 Bratislava 8. kolo | III. liga SD - U19 | 03.10.2020 12:30 | FK Slovan Ivanka pri Dunaji : NŠK 1922 Bratislava 6. kolo | Starší žiaci (SZM) | 03.10.2020 13:00 | MŠK Iskra Petržalka (B) : NŠK 1922 Bratislava (B) 8. kolo | V. liga Seniori S5A | 03.10.2020 15:30 | FK MARIATHAL BRATISLAVA : NŠK 1922 Bratislava (A) Nedeľa 6. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk. A1 (PMA1) | 04.10.2020 09:00 | NŠK 1922 Bratislava (B) : TJ Malinovo (A) 6. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk. B1 (PMB1) | 04.10.2020 10:00 | NŠK 1922 Bratislava (B) : TJ Malinovo (B) 6. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk.C ( PMC1 ) | 04.10.2020 10:00 | NŠK 1922 Bratislava (B) : TJ Malinovo (C) 8. kolo | III. liga MD - U17 | 04.10.2020 11:30 | MFK Záhorská Bystrica : NŠK 1922 Bratislava 7. kolo | VI. liga Seniori S6A | 04.10.2020 15:30 | FK Družstevník Blatné : NŠK 1922 Bratislava (B)
30.09.2020
Výsledky súťažných zápasov NŠK 1922: 26.9. - 27.9.
Sobota:  5. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk. A1 (PMA1) | 26.09.2020 09:00 | FC ŠTK 1914 Šamorín (A) 2 : 2 NŠK 1922 Bratislava (B) 5. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk. B1 (PMB1) | 26.09.2020 10:00 | FC ŠTK 1914 Šamorín (A) 13 : 1 NŠK 1922 Bratislava (B) 5. kolo | Mladší žiaci (MZM) | 27.09.2020 11:00 | NŠK 1922 Bratislava (B) 1 : 5 FK Dúbravka (B) 7. kolo | III. liga SD - U19 | 26.09.2020 11:00 | NŠK 1922 Bratislava 2 : 1 FK Rača Bratislava 5. kolo | BFZ - PRÍPRAVKA sk.C ( PMC1 ) | 26.09.2020 11:00 | FC ŠTK 1914 Šamorín (A) 25 : 0 NŠK 1922 Bratislava (B) 7. kolo | V. liga Seniori S5A | 26.09.2020 13:30 | NŠK 1922 Bratislava (A) 2 : 1 ŠKO Miloslavov Nedeľa: 5. kolo | I. LŽ - WU15 | 27.09.2020 09:00 | NŠK 1922 Bratislava 1 : 18 ŠK Slovan Bratislava futbal 9. kolo | II. liga SŽ - U15 | 27.09.2020 11:00 | NŠK 1922 Bratislava 4 : 1 ŠK Svätý Jur 5. kolo | I. LD - WU19 | 27.09.2020 11:00 | NŠK 1922 Bratislava 0 : 9 ŠK Slovan Bratislava futbal 9. kolo | II. liga MŽ - U13 | 27.09.2020 13:00 | NŠK 1922 Bratislava 14 : 0 ŠK Svätý Jur 6. kolo | VI. liga Seniori S6A | 27.09.2020 13:30 | NŠK 1922 Bratislava (B) 4 : 1 ŠK Kaplna (A)
29.09.2020
U15: Dostali sme sa na priebežné druhé miesto tabuľky
V sobotu čakal starších žiakov tradičný a zároveň vždy nesmierne ťažký protivník – FK Rača. V prvom polčase sa potvrdilo, že defenzívna činnosť celého nášho tímu funguje spoľahlivo. Súperovi sme neponúkli prakticky žiadnu šancu. No platilo to aj naopak. A i keď sa prevažne hralo medzi šestnástkami, loptu sme mali častejšie pod kontrolou my. Bolo preto dôležité streliť prvý gól. A to sa nám podarilo už po troch minútach hry po zmene strán. Račania nám k tomu dopomohli faulom na Minaroviča v pokutovom území. Briak loptu z bieleho bodu napálil prudko do brvna, našťastie z ďalších hráčov sa najrýchlejšie zorientoval Rigo a hlavou ju umiestnil k ľavej žrdi. Hral sa na pomery celkom svižný futbal. Domáci sa najmä nakopávanými loptami do 16-tky chceli presadiť. Po jednom z takýchto centrov brankár Cabaj rýchlo posunul loptu Ležovičovi. Od neho putovala k voľnému Ďurákovi a ukážkovú kontru zakončil vydareným sólom na brankára a následným blafákom pohotovo Jorik. Súper už na strelený gól nezareagoval a preto zápas skončil výsledkom 2:0 v náš prospech. Chalani mali zo štvrtej výhry veľkú radosť. Po stredajšej dohrávke zápasu proti FC Ružinov sa náš tím U15 dostal na priebežne druhú priečku tabuľky II. ligy starších žiakov BFZ. Súpera z Ružinova sme zdolali 1:0, keď sa gólovo presadil Ďurák. V dohrávke 5. kola súťaže starších žiakov ku nám prišli hráči Ružinova. Ďalší náročný súper, s ktorým sa nám nezvyklo dariť a ich odhodlanie získať ďalší náš skalp, bolo badať hneď od úvodného hvizdu. Naši chalani však tentoraz skvele kombinovali a snažili sa tak kontrolovať hru. Urobili iba dve chybičky. Na konci prvého polčasu po rohovom kope nastrelili hostia brvno. V úvode toho druhého sa pre zmenu rútil na Cabaja Horváth, no namieril vedľa. V 48. minúte sme sa dočkali my. Po sérii hlavičiek v strede poľa sme rýchlo presunuli hru na Kyselu, ktorý časovanou prihrávkou kolmo vysunul Ďuráka. Lukáš obstrelil brankára Ružinova, čím nám zariadil ďalšie dôležité tri body.   Ďalší zápas:  Novomestský športový klub 1922 Bratislava : ŠK Svätý Júr Dátum: Nedeľa, 27.9.2020 Čas: 11:00
25.09.2020
A-tím: Hetrik Beňa zaručil tri body, v sobotu doma Miloslavov
ŠK Krasňany Bratislava - NŠK 1922 Bratislava 1:4 Góly: 12.Grünwald - 49., 81., 86. Beňo, 52. Dičér Zostavy: Krasňany: Bihári - Lapoš, Hencz, Grünwald, Antal, Rojko, Ďurčák, Marko(67.Hanzel), Petrovič (77.Horňák), Laurinský, Debrecký NŠK 1922: Novosad - Uhlár, Dičér, Varga, Križan, Horvát, Jajcay, Šlahor, Beňo, Zaťko(46.Novák), Kriš V 6. kole V. ligy skupiny Bratislava-mesto vycestovalo NŠK na pôdu ŠK Krasňany Bratislava. Na ťažkom teréne udreli ako prví domáci hráči. Rojko prihral Grünwaldovi, ktorý peknou strelou prekonal Novosada. Napriek snahe sa nášmu tímu nepodarilo do polčasu vyrovnať. Do druhého dejstva vystriedal Mateja Zaťka Filip Novák. V 49. minúte vyrovnal stav zápasu na 1:1 Marek Beňo. O tri minúty sa presadil hlavou Matúš Dičér. Marek Beňo pridal gól na 3:1 v 81. minúte, keď vyťažil z dobrej práce striedajúceho Nováka a svoj hetrik uzavrel krásnou strelou v 86. minúte. Najbližšie stretnutie odohráme na domácom ihrisku v sobotu 26.9.2020 o 13:30, kedy privítame mužstvo ŠKO Miloslavov. Všetkých priaznivcov a priateľov nášho klubu srdečne pozývame na tento zápas. Otázky na trénera Ladislava Horváta ml.: Ako hodnotíte stretnutie na pôde Krasňan, v ktorom Váš tím zvíťazil 4:1? Tento zápas vo mne nechal po celom priebehu veľmi pozitívny dojem, čo sa týka nášho tímu. Okolnosti, ktoré sú v Krasňanoch ohľadom náročného prostredia sa potvrdili ale ako reagoval náš kolektív bolo príkladné. Navzdory ťažkému terénu sme dokázali po väčšinu zápasu hrať kombinačný futbal a napriek nepriaznivému výsledku v prvom polčase, sme zápas otočili. Ukázala sa silná mentalita tímu a verím, že to ukazuje aktuálnu formu. Čomu pripisujete zlepšenú hru tímu v druhom polčase, kedy hráči strelili štyri góly a otočili zápas? Do druhého polčasu sme nastúpili možno s ešte väčším chcením zdolať súpera našou hrou. Bolo vidieť na chlapcoch, že išli aj do rizika a nebáli sa zakombinovať aj v prvej tretine ihriska. To sa nakoniec ukázalo ako kľúčové, keďže súper sa už nestačil vrátiť. Samozrejme zohral svoju úlohu faktor kondičnej pripravenosti. Hetrikom sa dnes blysol Marek Beňo. Ako sa Vám pozdával jeho výkon a celkový prínos tohto hráča do tímu? Už v prvom polčase sa postupne dostával do zakončenia. Mal proti sebe náročnú obranu z viacerých dôvodov. Marek sa s tým vyrovnal vynikajúco a v druhom polčase predviedol príkladný výkon. Robil všetko tak ako mal.   Najbližšie sa predstavíte doma proti Miloslavovu. Aký zápas očakávate? Na zápas sa pripravujeme hlavne zlepšením našej koncepcie hry. Predošlé zápasy ukázali, že pokiaľ dodržiavame úlohy nášho systému, zápas je hlavne o nás. V predošlých zápasoch s Miloslavovom sa nám darilo vnútiť súperovi našu hru. Verím že sa nám to podarí aj v zajtrajšom zápase a diváci si prídu na svoje. Ďalší zápas: V. liga OBFZ – Mesto Novomestský športový klub 1922 Bratislava – ŠKO Miloslavov Dátum: Sobota, 26.9.2020 Čas: 13:30 Miesto: Štadión NŠK Vstupné: 1€ areál NŠK                  3€ reštaurácia Pinbal -  v cene nápoj podľa vlastného výberu   Autor: vedúci A-tímu Tomáš Emrich