ZÁPASY TÍMOV NŠK: SOBOTA 11.6. – NEDEĽA 12.6.2022
SOBOTA: 13:30 IV. liga Bratislava NŠK 1922 Bratislava (A) ŠK Závod 14:00 III. liga SD - U19 MŠK Kráľová pri Senci (A) NŠK 1922 Bratislava 16:00 II. liga SŽ - U15 FC IMAS NŠK 1922 Bratislava 17:30 II. liga MŽ - U13 FC IMAS NŠK 1922 Bratislava NEDEĽA: 17:30 V. liga Seniori S5A NŠK 1922 Bratislava (B) MŠK Iskra Petržalka
10.06.2022
A - tím report zápasu: Dominancia v Zohore
FKM Karlova Ves Bratislava NŠK 1922 Bratislava 0:3 Góly: 31. Varga, 36. Košík, 70. Beňo Zostavy: FKM Karlova Ves: Kaba-Uher, Krajňak(73. Grečnár), Varga, Mánik(46. Bíreš), Čižnár, R. Savčinský, Zupka, M. Savčinský, Demian, Omasta(64. Dvorák) NŠK 1922: Šlahor-Križan, Varga, Lysák, Shabani, Suvák(80. Farkaš), Jajcay, Zaťko, Beňo(86. Marec), Košík, Horvát(74. Fulop) V 31. kole IV. ligy skupiny Bratislava čakal na A-tím NŠK  zápas proti mužstvu FKM Karlova Ves Bratislava. Tento duel tabuľkových susedov sa odohral na ihrisku v Zohore. Skóre zápasu otvoril v 31. minúte hlavou stopér NŠK Lukáš Varga. O päť minút zvýšil náskok nášho tímu po Horvátovej prihrávke tvrdou strelou Roman Košík. Po prvom polčase tak viedlo NŠK nad FKM Karlova Ves v pomere 2:0. Do druhého polčasu urobili domáci jednu zmenu, keď Richarda Mánika vymenil Alexander Bíreš. Skóre stretnutia uzavrel v 70. minúte po spätnej prihrávke Mariána Križana presným zakončením Marek Beňo. NŠK 1922 Bratislava tak zdolalo FKM Karlova Ves  v pomere 3:0 a zvládlo ďalší dôležitý zápas v boji o miestenku do najvyššej regionálnej súťaže pre budúcu sezónu. Nasledujúce stretnutie odohrajú zverenci trénera Zachariáša v sobotu 11.6.2022 o 13:30 na domácej pôde proti kolektívu ŠK Závod. Všetkých priaznivcov a podporovateľov nášho klubu srdečne pozývame na tento zápas. Autor Tomáš Emrich
07.06.2022
Výsledky našich tímov: víkend 4.6 - 5.6.2022
SOBOTA: BFZ - U11 (PMA1) PŠC Pezinok (A) - NŠK 1922 Bratislava (B) 3:4 I. LD - WU19 NŠK 1922 Bratislava - FC Union Nové Zámky (A) 0:12 BFZ - U10 (PMB1) PŠC Pezinok (A) - NŠK 1922 Bratislava (B) 4:11 I. LŽ - WU15 NŠK 1922 Bratislava - FC Union Nové Zámky (A) 0:18   NEDEĽA: BFZ -  U11 (PMA1) FK Dúbravka (A) - NŠK 1922 Bratislava (A) 15:5 BFZ -  U10 (PMB1) FK Dúbravka (A) - NŠK 1922 Bratislava (A) 15:5 II. liga SŽ - U15 NŠK 1922 Bratislava FC - Žolík Malacky 0:4 III. liga SD - U19 NŠK 1922 Bratislava - PŠC Pezinok 1:1 II. liga MŽ - U13 NŠK 1922 Bratislava FC - Žolík Malacky 1:3 V. liga Seniori S5A FK MARIATHAL - BRATISLAVA NŠK 1922 Bratislava (B) 5:6 IV. liga Bratislava FKM Karlova Ves Bratislava - NŠK 1922 Bratislava (A) 0:3
06.06.2022
ZÁPASY TÍMOV NŠK: SOBOTA 4.6 - NEDEĽA 5.6.2022
SOBOTA: 9:00 BFZ - U11 (PMA1) PŠC Pezinok (A) - NŠK 1922 Bratislava (B) 10:00 I. LD - WU19 NŠK 1922 Bratislava - FC Union Nové Zámky (A) 11:00 BFZ - U10 (PMB1) PŠC Pezinok (A) - NŠK 1922 Bratislava (B) 12:00 I. LŽ - WU15 NŠK 1922 Bratislava - FC Union Nové Zámky (A) 13:00 BFZ - PRÍPRAVKA U9 (PMC) Turnaj FK Dúbravka 16:00 BFZ - PRÍPRAVKA U9 (PMC) Turnaj FK Dúbravka   NEDEĽA: 09:00 BFZ -  U11 (PMA1) FK Dúbravka (A) - NŠK 1922 Bratislava (A) 09:00 BFZ -  U10 (PMB1) FK Dúbravka (A) - NŠK 1922 Bratislava (A) 10:00 II. liga SŽ - U15 NŠK 1922 Bratislava FC - Žolík Malacky 10:00 BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) Turnaj ŠK Slovan Bratislava 10:30 III. liga SD - U19 NŠK 1922 Bratislava - PŠC Pezinok 11:45 II. liga MŽ - U13 NŠK 1922 Bratislava FC - Žolík Malacky 17:30 V. liga Seniori S5A FK MARIATHAL - BRATISLAVA NŠK 1922 Bratislava (B) 17:30 IV. liga Bratislava FKM Karlova Ves Bratislava - NŠK 1922 Bratislava (A)
03.06.2022
A - tím report zápasu: Domáca výhra so SDM Dominom
NŠK 1922 Bratislava SDM Domino Bratislava 2:0 Góly: 56. Suvák, 73. Košík Zostavy: NŠK 1922: K. Šlahor, Varga, Križan, Lysák, Shabani, Suvák, Jajcay, B. Šlahor, Beňo, Košík, Mravec Domino: Loja, Jureník, Kasza, Danyukov, Zelienka, Haut(71. Halický), Žiška, Polakovič, Rusnák(76. Drgoňa), Otruba, Cesnak(59. Jakubec) V 30. Kole IV. ligy skupiny Bratislava čakal na NŠK dôležitý zápas proti tabuľkovému susedovi, tímu SDM Domino Bratislava. V prvom polčase mali hostia viacero dobrých šancí, výborne chytajúceho Kristiána Šlahora však neprekonali. Najväčšou šancou nášho tímu bola strela kapitána Romana Jajcaya, ktorá opečiatkovala brvno Lojovej brány. Po prvom dejstve tak bol stav stretnutia nerozhodný 0:0. Do druhej časti hry nastúpili oba tímy bez zmien v zostavách. Skóre zápasu otvoril v 56. minúte po priťuknutí od Mareka Beňa krásnou strelou Samuel Suvák. Na 2:0 pre NŠK zvýšil v 73. minúte Roman Košík, keď zakončil presne brejkovú situáciu po prihrávke od Filipa Mravca. Do konca stretnutia sa už stav nezmenil a tak NŠK 1922 Bratislava zdolalo SDM Domino Bratislava v pomere 2:0. Najbližšie stretnutie čaká náš A-tím v nedeľu 5.6.2022 o 17:30 kedy si na ihrisku v Zohore zmerajú sily s družstvom FKM Karlova Ves Bratislava. Autor: Tomáš Emrich
31.05.2022
VÝSLEDKY TÍMOV NŠK: SOBOTA 28.5.2022 - NEDEĽA 29.5.2022
SOBOTA: Mladší žiaci (MZM) MŠK Senec (B) - NŠK 1922 Bratislava (B) 4:1   NEDEĽA: BFZ - PRÍPRAVKA U11 (PMA1) NŠK 1922 Bratislava (A) - FKP BRATISLAVA 0:5   BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) NŠK 1922 Bratislava (A) - FKP BRATISLAVA 9:2 III. liga SD - U19 FK Dúbravka - NŠK 1922 Bratislava 4:1 IV. liga Bratislava NŠK 1922 Bratislava (A) - SDM Domino 2:0   V. liga Seniori S5A NŠK 1922 Bratislava (B) - TJ Malinovo (A) 1:0
30.05.2022
ZÁPASY TÍMOV NŠK: SOBOTA 28.5. - NEDEĽA 29.5.2022
SOBOTA: 9:00 - Mladší žiaci (MZM) MŠK Senec (B) - NŠK 1922 Bratislava (B) 9:30 - II. liga SŽ - U15    MFK Rusovce - NŠK 1922 Bratislava 11:15 - II. liga MŽ - U13 MFK Rusovce - NŠK 1922 Bratislava   NEDEĽA: 9:00 - BFZ - PRÍPRAVKA U11 (PMA1) NŠK 1922 Bratislava (A) - FKP BRATISLAVA 9:00 - BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) NŠK 1922 Bratislava (A) - FKP BRATISLAVA 10:00 - III. liga MD - U17 NŠK 1922 Bratislava - FK Vajnory (A) 13:00 - III. liga SD - U19 FK Dúbravka - NŠK 1922 Bratislava 13:30 - IV. liga Bratislava NŠK 1922 Bratislava (A) - SDM Domino   17:00 - V. liga Seniori S5A NŠK 1922 Bratislava (B) - TJ Malinovo (A)
28.05.2022
Mesačník NŠK - Veveričky pri Kuchajde mesiac Máj
Prinášame vám vydanie mesačníku NŠK za mesiac máj. Budeme oslavovať 100 rokov, ocenili sme hráča za mesiac Apríl, zhodnotili sme pôsobenie mužov a mládeže.  Novomestský športový klub vás pozýva na oslavy storočnice Dámy a páni, milí priatelia, milí Novomešťania, dovoľte aby sme vás srdečne pozvali na oslavy 100. výročia vzniku Novomestského športového klubu 1922 Bratislava, ktoré sa uskutočnia v dňoch 25. a 26. júna 2022 v areáli nášho štadióna na Tomášikovej ulici v blízkosti športovo-rekreačnej zóny Kuchajda. Pripravili sme pre vás bohatý športový a kultúrno-spoločenský program. Počas dvoch dní sa môžete tešiť na viaceré udalosti. V sobotu 25.6.2022 zahájime oslavy od 10:00 športovými súťažami pre vaše ratolesti, ktoré organizujú tréneri Novomestského športového klubu. Každé zúčastnené dieťa si príde na svoje a bude odmenené. V rovnakom čase bude zahájený medzinárodný turnaj „Starých pánov“, ktorí určite privítajú vaše povzbudzovanie. Vyhodnotenie detských športových súťaži a turnaja je naplánované na 15:00. Po tomto čase sa na pódiu predstavia deti z Novomestských základných umeleckých škôl. Vrchol sobotného večera v rámci osláv storočnice začína od 18:00 príhovormi, oceňovaním hráčov a funkcionárov, slávnostne bude vyhlásené meno nášho maskota veveričky. Súčasťou programu bude slávnostná premiéra filmu „ 100 rokov NŠK 1922 Bratislava“, ktorý v úzkej spolupráci s klubom pripravujú pre vás Nina Kopnická a Miro Mihalík. Tým však bohatý večer ešte nekončí, pretože bude pokračovať vystúpením hudobných skupín, ktoré o 22:00 ukončí ohňostroj. Sobotou však oslavy nekončia. Na nedeľu 26.6.2022 sme pre vás pripravili od 10:00 množstvo zápasov mládeže Novomestského športového klubu, ktoré vás naladia na večerný zápas A – tímu. Mužstvo mužov NŠK 1922 Bratislava sa stretne v poslednom kole IV. ligy Bratislava s TJ Záhoran Kostolište. Náš tím bude určite potrebovať aj vaše hlasivky, nakoľko v tomto zápase možno pôjde o všetko. Situácia v súťaži nasvedčuje tomu, že práve tento zápas rozhodne o tom, ktorý z tímov postúpi do najvyššej regionálnej súťaže. Pre amatérsky futbal v Novom Meste môže byť postup veľkým míľnikom v dejinách klubu. Po zápase bude oslava storočnice ukončená hudobným programom. Počas osláv storočnice budete môcť nájsť v našom areáli stánky s občerstvením a sponzorských partnerov klubu. Oslavy našej storočnice budú úzko späté s Otvorením kultúrneho leta na Kuchajde, ktoré organizuje mestská časť Bratislava – Nové Mesto. Oceňovanie hráča za mesiac Apríl Za mesiac apríl sa stal hráčom NŠK hráč kategórie prípravky U9, Áron Dorčák. Gratulujeme! “Aj keď máme veľmi veľa šikovných a talentovaných chlapcov, ktorí by si toto ocenenie zaslúžili, museli sme nakoniec vybrať len jedného. Rozhodli sme sa pre Árona Dorčáka ktorý svojim prístupom v tréningoch ale takisto aj zápasoch podľa nás najviac napredoval a ocenenie si podľa nás práve preto vyslúžil. Napriek výborným výkonom ostatných spoluhráčov si myslíme že o ten kúsok lepšie to išlo v Apríli Áronovi. Veríme ale, že toto ocenenie nakopne aj ďalších chlapcov, nie len z nášho ročníka ale zo všetkých prípravkárskych kategórii aby do tréningov a zápasov vkladali všetko svoje úsilie. Keď sa budú snažiť nie len, že to prinesie výsledky v podobe ich výrazného zlepšenia ale možno aj takéto ocenenie.” - zhodnotili tréneri U9   Ako je na tom naša mládež pred koncom sezóny? Mládežnícke súťaže sa nám blížia do posledných kôl, poďme sa preto spolu pozrieť ako na tom stoja naše tímy v tabuľkách. Začneme od namladšej kategórie dievčat. Naše žiačky WU15 sa po dvoch výhrach v posledných 3 kolách dokázali vyšvihnúť na 6. miesto skupiny o umiestnenie 1. ligy SFZ. Po výhrach nad FC Nitra a Vion Zlaté Moravce, naše žiačky predbehli práve Zlaté Moravce. Juniorkám sa darilo v posledných troch zápasoch trošku menej keď z 3 posledných stretnutí vyhrali iba s FK Senica, tento zápas so sebou priniesol ale úžasnú otočku a veľkého bojového ducha ktorého naša WU19 musela ukázať. Po tomto zápase im patrí 7. miesto v prvej lige SFZ.   Naše prípravkárske kategórie hrávajú každý týždeň. Či už sa stretávajú s ŠK Slovanom alebo FC Petržalkou, vždy odvádzajú dobré výkony a nestratia sa ani proti takým veľkým klubom. Keď naša U8 dokonca so Slovanom v tejto sezóne ešte neprehrala po 3ch vzájomných stretnutiach. Takisto sa ale darí aj U9 ktorá robí v 1. Bratislavskej lige dobré meno NŠK. U10 sa darí taktiež a po dobrých výsledkoch veríme že ako budúca U11 majú na čom stavať. Teda na záver k U11 ako najstaršej kategórii prípraviek. Je to kategória po ktorej sa prechádza do žiakov, teda chalani už hrajú posledný rok ako dvojička U10. Naša U11 si začína dobre zvykať na veľké ihrisko a určite budú posilou pre budúce žiacke kategórie.   Ďalej sa môžme spolu pozrieť na umiestnenia našich žiackych tímov. Začneme od mladších U13 ktorí v posledných troch kolách zvládli dva krát vyhrať a raz po nezvládnutom závere zápasu prehrať. Z víťaztiev sa ale tešili v posledných dvoch kolách po sebe s FKP a TJ Jarovcami. Po 22 odohratých zápasoch im patrí 6. miesto. Našim starším žiakom sa darilo ale o kus menej a po 2 prehrách a remíze v posledných troch kolách sa zosunuli na ôsmu priečku s troma kolami do konca.   Na záver mládežníckych kategórií sa pozrieme ešte na naše dorasty. Náš mladší dorast v posledných troch kolách dokázal 2 krát zvítaziť a bohužial raz prehral. Po výhre s Vajnorami a Malinovom sa ale po 13tich zápasoch v skupine o umiestnenie nachádzajú na 7. priečke. Starší dorast U19 svoj posledný zápas nezvládol ideálne a tak sa po šnúre víťaztiev nemohol radovať po vzájomnom súboji s FK Ivanka pri Dunaji. V Ivánke prehrali 3:0 a nechali si ujsť šancu dostať sa na prvé miesto skupiny o umiestnenie. Tak nášmu dorastu po 27 odohratých stretnutiach patrí druhá priečka.   A-tím a jeho divoká jarná jazda 4. ligou Pokračovanie našej úspešnej jarnej série začíname na pezinskej Cajle a začíname remízou 1:1, keď skóre vyrovnával Sasu Suvák. Ako sa vraví, priatelia, bol to “zápas blázon” pretože aj napriek našej veľkej prevahe sme na Cajle nechali 2 body. Dôležité však bolo, že si tam nenechali nás, lebo v šlágri kola sme na domácej tráve privítali Jarovce, ktoré v prvom polčase išli do jednogólového vedenia, no v tom druhom sme hostí pred plným hľadiskom posadili na kolotoč, z ktorého nezosadli do konca zápasu. Škoda len, že hlava sa im zatočila len raz keď na konečných 1:1 vyrovnával Filip Mravec. Remízový polčas 0:0 bol aj vo Vajnoroch, no potom sa to do domácej siete začalo sypať ako keď dávate hrozno dreveného suda. Góly dávali Filip Mravec, Roman Košík, Sasu Suvák a keď si jeden domáci dali vlastný, vínečko im po prehre 0:4 určite nechutilo. Štyri prvopolčasové góly sme nasúkali Svätému Juru aj keď na tabuli svietilo konečné skóre 5:3, už len pre úplnosť pripomíname strelcov gólov: Filip Mravec 2, Marek Beňo 2, Roman Košík. Aj daľší zápas bol bohatý na góly, keď loptu po zásahoch Sasu Suváka, Maťa Zaťka, Laca Horváta a deviatom jarnom záreze na pušku Filipa Mravca ťahal brankár Čunova zo svojej svätyne štyri krát, kdežto náš gólman Kiko Šlahor mohol v pokoji pozorovať mladé vrany chodiace v jeho šestnástke. V pokoji sme sa na glóbuse záhoria pozreli, kde leží Láb. Prehrali sme síce  1:4 ale naša divoká jazda na predných priečkach tabuľky pokračuje. Tak nech sa darí! B-tím: Pozor na spodné vody Poznáte to priatelia, raz si hore raz si dole... platí to nie len v živote, ale aj vo futbale. Naše béčko nevynímajúc. To podľahlo na vlastnom štadióne Kaplnej 0:3. Škoda, lebo v prípade víťaztva by sme boli hosťom ako v tom slávnom filme s Bruce Willisom na dostrel. V zápätí prišla prehra v Igrame 1:3, keď v závere skóroval Ivan Balaban. V ďalšom kole na náš krásny štadión prišlo zo školského dvora na Drieňovej v červených dresoch béčko Interu a trefa Mareka Liliu len prikrášlila prehru 1:4. Keď nás porazil Miloslavov 2:0, v suteréne 5. ligy napriek Slnečnému máju začína prituhovať! Dámy a páni, tak to bolo obozretie sa za účinkovaním našich tímov pre mnohých v najkrajšom mesiaci roka. Už tu máme jún ktorý bude v znamení storočnice a možno aj letných lások. Tak, zatiaľ, všetko dobré, priatelia! Zdraví vás Miro Mihalík   Toto bolo zhodnotenie mesiaca máj a pôsobenia NŠK počas neho. Veríme že sa vám číslo mesačníka páčilo a veríme že jún bude aspoň taký pekný ako bol máj.   Autori: Miro Mihalík a Marko Kozánek
26.05.2022
A - tím report zápasu: Dvojzápas s Čunovom a Lábom
NŠK 1922 Bratislava TJ Čunovo 4:0 Góly: 19. Suvák, 22. Zaťko, 63. Horvát, 89. Mravec Zostavy: NŠK 1922: K. Šlahor, Varga, Marec, Križan, Shabani, Zaťko, Suvák(66. B. Šlahor), Beňo(66. Jajcay), Horvát(76. Fulop), Košík(76. Laca), Mravec TJ Čunovo: Ebringer, Polák, Granec, Šimunek, Suleiman, Fico, Mart. Bodics, Brunner, Jakubček, Mráz, Mar. Bodics V 28. kole IV. ligy Bratislava privítalo NŠK na domácej pôde družstvo TJ Čunovo. Skóre zápasu otvoril v 19. minúte mladý stredopoliar Samuel Suvák. O tri minúty zvýšil náskok domácich na 2:0 Matěj Zaťko. Po prvom dejstve tak viedlo NŠK 1922 Bratislava nad Čunovom v pomere 2:0. Do druhej polovice zápasu nastúpili oba tímy bez zmien v zostavách. Tretí gól NŠK vsietil v 63. minúte Ladislav Horvát. V závere stretnutia stanovil výsledok na konečných 4:0 pre domácich útočník Filip Mravec. NŠK 1922 Bratislava tak zvíťazilo nad TJ Čunovo presvedčivo 4:0 a pokračuje v sérii dobrých výsledkov i výkonov.  Náročný zápasový program pokračuje pre zverencov trénera Zachariáša už v stredu 25.5. 2022 o 17:30, kedy odohrajú zápas 29. Kola IV. ligy Bratislava na pôde OŠK Láb. Všetkých priaznivcov nášho klubu srdečne pozývame na tento dôležitý zápas.   OŠK Láb NŠK 1922 Bratislava 4:1 Góly: 56. Staško, 68., 80. Čech, 71. Kostka, 75. Beňo Zostavy: OŠK Láb: Klempa, Ďurica, Jakab, Staško(81. Matyáš), Kinčok(59. Čech), Tomášek, Galajda, Hrebeň, Horváth(86. Vorčák), Višváder(59. Kostka) NŠK 1922: K. Šlahor, Varga, Križan, Shabani(72. Jajcay), Marec(10. Lysák), Zaťko, Suvák, Horvát(33. B. Šlahor), Beňo, Košík, Mravec V 29. kole IV. ligy Bratislava vycestovalo NŠK na zápas do Lábu. Už v 10. minúte musel zraneného stopéra Filipa Marca vystriedať Adrián Lysák. V 33. minúte musel pre zranenie odstúpiť aj Ladislav Horvát, ktorého vymenil Boris Šlahor. Najväčšie šance nášho tímu zahodil v prvom dejstve Roman Košík, keď ho v prvom prípade vychytal domáci brankár Ondrej Klempa a v druhom minul vo výbornej pozícii domácu bránu. A keďže pri brejku domáceho kolektívu zasiahol výborne nohou brankár Kristián Šlahor, bol stav zápasu po prvom dejstve nerozhodný 0:0. Do druhého polčasu nastúpili obe mužstvá bez zmien v zostave. Domáci sa ujali vedenia v 56. minúte, keď po dlhom nákope brankára Klempu dorazil loptu za Šlahorov chrbát Marek Staško. Na 2:0 zvýšil v 68. minúte hlavou Damián Čech. O tri minúty strelil tretí gól Lábčanov prudkou strelou Roman Kostka. V 75. minúte strelil kontaktný gól NŠK Marek Beňo, keď dorazil loptu do opustenej brány. V 80. minúte uzavrel skóre zápasu na konečných 4:1 svojím druhým gólom v stretnutí presnou strelou Damián Čech. Najbližšie stretnutie odohrajú zverenci trénera Alexandra Zachariáša v nedeľu 29.5.2022 o 13:30, keď na domácej pôde privítajú tím SDM Domino Bratislava. Všetkých fanúšikov a priateľov nášho klubu srdečne pozývame na toto dôležité stretnutie tabuľkových susedov.    Autor: Tomáš Emrich
26.05.2022
Neuveriteľná otočka našej WU19
V 4. kole nadstavbovej časti sa u nás na NŠK, konal zápas I. ligy SFZ WU19. Naše juniorky čakala FK Senica. V piatok 20. mája prišli na NŠK juniorky zo Senice. Po nevydarenom zápase našich junioriek, keď v Zlatých Moravciach prehrali najtesnejším výsledkom 1:0, sa potrebovali dobre naladiť. Po takomto zápase pozdvihnutie nálady v šatni určite prišlo, avšak prvá polovica zápasu tomu určite nenasvedčovala. Keď v 13. minúte otvárala skóre Seničanka Kozaitková a v 34. minúte pridala druhý gól pre Senicu Kuchtová z priameho kopu z pred pokutového územia. Do druhého polčasu sa teda išlo za stavu 0:2 pre Senicu. Druhý polčas ale vyzeral úplne inak a lepšia hra našich junioriek priniesla v 51. minúte skorigovanie stavu na 1:2 po góle zo štandartnej situácie ktorý vsietila Šemeláková. Tlak na stranu Senice pribúdal ale na druhý gól sa naše juniorky poriadne nadreli a v 71. minúte pridala druhý gól do siete Senice znovu Šemeláková. Stav 2:2 by bol možno pre Senicu po veľkej prevahe NŠK v druhom polčase prijateľný ale naše juniorky chceli viac. Z poslednej akcie dala vítazný gól a zavŕšila hattrick Šemeláková, keď v 80. minúte strelila gól po ktorom sa pískal koniec zápasu. Tak sa naše baby mohli tešiť z víťaztva a otočky ktorá bola ako z futbalovej rozprávky. Autor: Marko Kozánek
23.05.2022
Výsledky našich tímov: víkend 21.5 - 22.5.2022
SOBOTA: 17. kolo | Prípravka PMA1 U11 | 21.05.2022 9:00 | FKM DNV : NŠK 1922 Bratislava 5:3 17. kolo | Prípravka PMB1 U10 | 21.05.2022 10:30 | FKM DNV : NŠK 1922 Bratislava 3:11 28. kolo | IV. liga Bratislava | 21.05.2022 13:30 | NŠK 1922 Bratislava (A) : TJ Čunovo 4:0   NEDEĽA: 21. kolo | Mladší žiaci (MZM) | 22.05.2022 9:00 | NŠK 1922 Bratislava (B) : MŠK Kráľová pri Senci (A) 1:4 22. kolo | II. liga SŽ - U15 | 22.05.2022 10:00 | NŠK 1922 Bratislava : TJ Jarovce Bratislava 0:3 3. kolo | III. liga SD - U19 | 22.05.2022 10:30 | NŠK 1922 Bratislava : FC Ružinov Bratislava 3:0 22. kolo | II. liga MŽ - U13 | 22.05.2022 11:45 | NŠK 1922 Bratislava : TJ Jarovce Bratislava 5:1 6. kolo | III. liga MD - U17 | 22.05.2022 12:30 | NŠK 1922 Bratislava : FK Družstevník Blatné 1:4 17. kolo | II. liga Ženy | 22.05.2022 15:00 | GFC Topoľčany (A) : NŠK 1922 Bratislava 8:0 23. kolo | V. liga Seniori S5A | 22.05.2022 17:00 | ŠKO Miloslavov : NŠK 1922 Bratislava (B) 2:0
23.05.2022
ZÁPASY TÍMOV NŠK: SOBOTA 21.5. - NEDEĽA 22.5.2022
SOBOTA: Prípravka PMC U9 | 21.05.2022 12:30 | Turnaj Lamač 17. kolo | Prípravka PMA1 U11 | 21.05.2022 9:00 | FKM DNV : NŠK 1922 Bratislava 17. kolo | Prípravka PMB1 U10 | 21.05.2022 10:30 | FKM DNV : NŠK 1922 Bratislava 28. kolo | IV. liga Bratislava | 21.05.2022 13:30 | NŠK 1922 Bratislava (A) : TJ Čunovo   NEDEĽA: 21. kolo | Mladší žiaci (MZM) | 22.05.2022 9:00 |NŠK 1922 Bratislava (B) : MŠK Kráľová pri Senci (A) 22. kolo | II. liga SŽ - U15 | 22.05.2022 10:00 | NŠK 1922 Bratislava : TJ Jarovce Bratislava  Prípravka PMC U9 | 22.05.2022 10:00 | Turnaj FKP Dúbravka 3. kolo | III. liga SD - U19 | 22.05.2022 10:30 | NŠK 1922 Bratislava : FC Ružinov Bratislava 22. kolo | II. liga MŽ - U13 | 22.05.2022 11:45 | NŠK 1922 Bratislava : TJ Jarovce Bratislava 6. kolo | III. liga MD - U17 | 22.05.2022 12:30 | NŠK 1922 Bratislava : FK Družstevník Blatné  Prípravka PMC U8 | 22.05.2022 14:00 | Turnaj FK Rača 17. kolo | II. liga Ženy | 22.05.2022 15:00 | GFC Topoľčany (A) : NŠK 1922 Bratislava 23. kolo | V. liga Seniori S5A | 22.05.2022 17:00 | ŠKO Miloslavov : NŠK 1922 Bratislava (B)