Ročník 2013 na turnaji v Kopčanoch

Ročník 2013 sa počas víkendu zúčastnil na turnaji v Kopčanoch. Tréner Roman Jajcay nám zhodnotil turnaj:

Turnaj sa hral na dvoch ihriskách, 3+1 a 3+0 na malé bránky. Hráči predvádzali veľmi kvalitné výkony. Herným prejavom sme boli, si dovolím tvrdiť, najlepší z účastníkov. Chalani sa snažili hrať kombinačne a z toho pramenilo aj veľmi veľa pekných akcií. Turnaj sa hral bez vyhodnotenia ale dojem sme zanechali určite najlepší. Som rád, že zbierame tieto užitočné skúsenosti a reprezentujeme v dobrom svetle NŠK.

Výsledky zápasov

3:2

Hodonín

6:4

Kopčany

5:1

Stupava B

6:0

Stupava B

8:4

Hodonín

1:2

Kopčany

2:3

Stupava A

4:2

Stupava A

15.06.2020
U8: Ďalšie zápasové krôčiky našich najmenších

1.2.2020  Tím U8 vedený Rebeccou Horvátovou a Markom Kozánkom sa zúčastnil na turnaji v Šenkviciach s rovesníkmi z Pezinka. Naša najmladšia kategória obsadila spomedzi dvoch tímov Pezinka druhé miesto. Turnaj zhodnotil tréner Marko Kozánek:


NŠK 1922 1:2 PSČ Pezinok A 
Náš prvý zápase sme dostali nešťastné góly a nepremenili sme vyložené šance. Taktiež bolo vidieť že to bol prvý zápas turnaja a chlapci sa do toho potrebovali dostať...
 

NŠK 1922 5:1 PSČ Pezinok B
Druhý zápas ukázal individuálne kvality chlapcov, neváhali v koncovke a premenili takmer všetky príležitosti. 


NŠK 1922 1:0 PSČ Pezinok A
Tretí zápas bol náročný. Na chlapcoch už začínala byť viditeľná únava a veľa krát nastrelili konštrukciu bránky. Zápas ale nakoniec zvládli.


NŠK 1922 0:3 PSČ Pezinok B 
V poslednom zápase už bolo jasné, že fyzicky ťaháme za kratší koniec, pretože sa zápasy hrali v krátkom časovom rozmedzí. Chybičky nás obrali o zápas, ktorý mohol dopadnúť aj víťazne... 

Tím je na tom po individuálnej stránke dobre a na každom bola vidieť chuť hrať, čo je najhlavnejšie. Budeme však musieť zapracovať na kompozícií hry. Aj keď sme v týchto ohľadoch nezaostávali za súpermi, bola to naša najväčšia slabina. Chlapci potrebujú zápasové skúsenosti aby si vžili všetko, čo k futbalu patrí.  Pracovať budeme neustále na zdokonaľovaní herných činností jednotlivca a pokiaľ sa to spojí s hernými skúsenosťami, verím že sa výsledky sa dostavia. Chválim všetkých hráčov za ich výkony a vzornú reprezentáciu klubu.  Ďakujeme rodičom ktorí prišli povzbudiť našich nádejných futbalistov a tešíme sa na ďalšie turnaje. Poďakovať by sme chceli aj klubu PSČ Pezinok za pozvanie. 

06.02.2020