Príhovor prezidenta Novomestského športového klubu 1922
25.03.2020

Príhovor prezidenta Novomestského športového klubu 1922

Stanovisko klubu k obmedzeniam kvôli Koronavírusu
09.03.2020

Stanovisko klubu k obmedzeniam kvôli Koronavírusu

U19: Víťazstvo v Zimnom turnaji 2020
U19
09.03.2020

U19: Víťazstvo v Zimnom turnaji 2020

04.04.2020 | VI. Liga 13.kolo
NŠK 1922 Bratislava ŠK Bernolákovo (B)
14:30
28.03.2020 | VI. Liga 12.kolo
NŠK 1922 Bratislava FK The Dragons (A)
14:30
05.04.2020 | I. liga 11.kolo
NŠK 1922 Bratislava FK Poprad
14:30
29.03.2020 | I. liga 10.kolo
MŠK Žilina NŠK 1922 Bratislava
14:00
U10: Posledné dva halové turnaje
U10
03.03.2020

U10: Posledné dva halové turnaje

2% z daní pre Novomestský športový klub
28.02.2020

2% z daní pre Novomestský športový klub

A - tím: Predstavenie novej posily - Marek Beňo
21.02.2020

A - tím: Predstavenie novej posily - Marek Beňo

VI.Liga ObFZ BA - Mesto
#KlubZSkóreB
1NMŠK 1922 Bratislava1150:830
2FK The Dragons1139:927
3ŠK Čataj - futbalový klub1131:1025
4ŠK Hamuliakovo1127:1723
5FK Družstevník Blatné1126:1718
6FK RECA1121:1516
7ŠK Vrakuňa Bratislava B1123:2716
8ŠK Kaplna1124:2715
9Futbalová komunita Kozmos1112:349
10ŠK Tomášov B1110:445
11ŠK Bernolákovo B1110:384
12TJ Slávia Ekonóm Bratislava1110:373
I.Liga Ženy
#KlubZSkóreB
1ŠK Slovan Bratislava futbal958:425
2Partizán Bardejov BŠK935:323
3Spartak Myjava935:919
4MŠK Žilina915:1716
5FC Nitra921:1813
6FC Spartak Trnava913:2013
7NMŠK 1922 Bratislava914:1711
8AS Trenčín913:307
9FK Poprad95:413
10MFK Dukla Banská Bystrica92:520
03.Apr Piatok Žiadna udalosť
04.Apr Sobota 6 udalostí
09:00 I. LD - WU19WU19 NŠK 1922 Bratislava - FK DAC 1904 Dunajská Streda NŠK
11:00 I. LŽ - WU15WU15 NŠK 1922 Bratislava - FK DAC 1904 Dunajská Streda NŠK
13:00 II. liga MŽ - U13U13 NŠK 1922 Bratislava - PŠC Pezinok (A) NŠK
11:00 II. liga SŽ - U15U15 NŠK 1922 Bratislava - PŠC Pezinok NŠK
16:30 III. liga SD - U19U19 OFK Dunajská Lužná (A) - NŠK 1922 Bratislava NŠK
14:30 VI. LigaMuži NŠK 1922 Bratislava - ŠK Bernolákovo (B) NŠK
05.Apr Nedeľa 10 udalostí
09:00 BFZ - PRÍPRAVKA sk. A1 (PMA1)U11 FK Dúbravka - NŠK 1922 Bratislava NŠK
09:00 BFZ - PRÍPRAVKA sk. A2 (PMA2)U11 NŠK 1922 Bratislava (B) - Futbalový klub mládeže Devínska Nová Ves NŠK
10:30 BFZ - PRÍPRAVKA sk. B1 (PMB1)U10 FK Dúbravka - NŠK 1922 Bratislava NŠK
09:00 BFZ - PRÍPRAVKA sk. B2 (PMB2)U10 NŠK 1922 Bratislava (B) - Futbalový klub mládeže Devínska Nová Ves NŠK
09:00 BFZ - PRÍPRAVKA sk.C ( PMC1 )U9 FK Dúbravka - NŠK 1922 Bratislava NŠK
14:30 I. ligaŽeny NŠK 1922 Bratislava - FK Poprad NŠK
12:30 III. liga MD - U17U17 FK Rača Bratislava (A) - NŠK 1922 Bratislava NŠK
14:00 IV. liga dorast (SD4V)U19B FC Družstevník Budmerice - NŠK 1922 Bratislava (B) NŠK
11:00 Mladší žiaci (MZM)U12 NŠK 1922 Bratislava (B) - MŠK Senec (B) NŠK
09:00 Starší žiaci (SZM)U14 NŠK 1922 Bratislava (B) - TJ Jarovce Bratislava NŠK
06.Apr Pondelok Žiadna udalosť
07.Apr Utorok 2 udalosti
14:30 II. liga MŽ - U13U13 ŠK Svätý Jur - NŠK 1922 Bratislava NŠK
16:30 II. liga SŽ - U15U15 ŠK Svätý Jur - NŠK 1922 Bratislava NŠK
08.Apr Streda 2 udalosti
16:30 III. liga MD - U17U17 NŠK 1922 Bratislava - ŠK Svätý Jur NŠK
16:30 III. liga SD - U19U19 NŠK 1922 Bratislava - FC Zohor NŠK
09.Apr Štvrtok Žiadna udalosť
10.Apr Piatok Žiadna udalosť
11.Apr Sobota 1 udalosť
16:30 VI. LigaMuži ŠK Hamuliakovo - NŠK 1922 Bratislava NŠK
12.Apr Nedeľa Žiadna udalosť
Horná stanica
Vitana
Hamé
Bratislava - Nové Mesto
Bratislavský samosprávny kraj
Elektromajster
Demetra IT Consulting