Zápasy tímov NŠK: sobota 18.9. - nedeľa 19.9.2021
17.09.2021

Zápasy tímov NŠK: sobota 18.9. - nedeľa 19.9.2021

A - tím report zápasu: TJ Slovan Vištuk  - NŠK 1922 Bratislava 0:9
14.09.2021

A - tím report zápasu: TJ Slovan Vištuk  - NŠK 1922 Bratislava 0:9

Do NŠK prichádza skúsený tréner Alexander Zachariáš
10.09.2021

Do NŠK prichádza skúsený tréner Alexander Zachariáš

18.09.2021 | IV. liga Bratislava 7.kolo
NŠK 1922 Bratislava (A) CFK Pezinok - Cajla
13:30
15.09.2021 | IV. liga Bratislava 16.kolo
NŠK 1922 Bratislava (A) FK Jablonové
16:30
19.09.2021 | V. liga Seniori S5A 6.kolo
NŠK 1922 Bratislava (B) ŠK Krasňany Bratislava (A)
16:00
11.09.2021 | V. liga Seniori S5A 5.kolo
MŠK Kráľová pri Senci (A) NŠK 1922 Bratislava (B)
16:30
Výsledky tímov NŠK: 4.9. - 5.9.2021
06.09.2021

Výsledky tímov NŠK: 4.9. - 5.9.2021

A - tím report zápasu: TJ Záhoran Kostolište - NŠK 1922 Bratislava 2:0
03.09.2021

A - tím report zápasu: TJ Záhoran Kostolište - NŠK 1922 Bratislava 2:0

Zápasy tímov NŠK: 4.9. - 5.9.2021
03.09.2021

Zápasy tímov NŠK: 4.9. - 5.9.2021

V.Liga ObFZ BA-Mesto
#KlubZSkóreB
1 FK Jablonové 8 12:8 18
2 FKM Karlova Ves Bratislava 8 25:9 15
3 TJ Záhoran Jakubov 8 16:12 14
4 TJ Jarovce Bratislava 8 13:10 14
5 CFK Pezinok - Cajla 8 13:12 14
6 SDM Domino 8 15:17 14
7 NŠK 1922 Bratislava 8 19:8 13
8 FK Vajnory 8 19:12 12
9 TJ Záhoran Kostolište 8 18:16 12
10 Obecný športový klub Láb 8 16:13 11
11 OŠK Slovenský Grob 8 14:11 10
12 ŠK Svätý Jur 8 16:21 10
13 TJ Čunovo 8 14:13 9
14 TJ Veľké Leváre 8 16:22 9
15 ŠK Závod 8 6:18 8
16 FK Lamač Bratislava 8 15:20 7
17 TJ Slovan Vištuk 8 15:35 7
18 FK Karpaty Limbach 8 6:11 6
VI.Liga ObFZ BA-Mesto
#KlubZSkóreB
1 Lokomotíva Devínska Nová Ves B 5 21:3 15
2 FK Danubia Veľký Biel 5 21:2 13
3 FK Inter Bratislava B 5 27:4 11
4 TJ Malinovo 5 20:5 10
5 ŠKO Miloslavov 5 13:10 10
6 ŠK Igram 5 12:7 8
7 MŠK Kráľová pri Senci 5 14:5 7
8 OŠK Chorvátsky Grob 5 8:13 6
9 ŠK Kaplna 5 8:16 6
10 FK MARIATHAL BRATISLAVA 5 6:19 6
11 MKF Slovan Záhorská Bystrica 5 8:20 3
12 NŠK 1922 Bratislava B 5 4:19 3
13 MŠK Iskra Petržalka 5 4:21 1
14 ŠK Krasňany Bratislava 5 1:23 1
18.Sep Sobota 6 udalostí
10:00 I. LD - WU19WU19 NŠK 1922 Bratislava - FK DAC 1904 Dunajská Streda NŠK
12:00 I. LŽ - WU15WU15 NŠK 1922 Bratislava - FK DAC 1904 Dunajská Streda NŠK
15:00 II. liga ŽenyŽeny ŠK 2011 - NŠK 1922 Bratislava NŠK
13:30 IV. liga BratislavaMuži NŠK 1922 Bratislava (A) - CFK Pezinok - Cajla NŠK
16:00 Mladší žiaci (MZM)U12 TJ Rovinka - NŠK 1922 Bratislava (B) NŠK
16:00 Starší žiaci (SZM)U14 FKM Stupava (B) - NŠK 1922 Bratislava (B) NŠK
19.Sep Nedeľa 5 udalostí
11:45 II. liga MŽ - U13U13 NŠK 1922 Bratislava - FK Rača Bratislava (A) NŠK
10:00 II. liga SŽ - U15U15 NŠK 1922 Bratislava - FK Rača Bratislava (A) NŠK
12:00 III. liga MD - U17U17 NŠK 1922 Bratislava - SDM Domino (B) NŠK
13:30 III. liga SD - U19U19 OFK Dunajská Lužná - NŠK 1922 Bratislava NŠK
16:00 V. liga Seniori S5AMuži B NŠK 1922 Bratislava (B) - ŠK Krasňany Bratislava (A) NŠK
20.Sep Pondelok Žiadna udalosť
21.Sep Utorok Žiadna udalosť
22.Sep Streda Žiadna udalosť
23.Sep Štvrtok Žiadna udalosť
24.Sep Piatok Žiadna udalosť
25.Sep Sobota 6 udalostí
15:00 I. LD - WU19WU19 ŠK Slovan Bratislava - NŠK 1922 Bratislava NŠK
17:00 I. LŽ - WU15WU15 ŠK Slovan Bratislava - NŠK 1922 Bratislava NŠK
11:30 II. liga MŽ - U13U13 FC Slovan Modra - NŠK 1922 Bratislava NŠK
09:30 II. liga SŽ - U15U15 FC Slovan Modra - NŠK 1922 Bratislava NŠK
16:00 Mladší žiaci (MZM)U12 NŠK 1922 Bratislava (B) - OFK Dunajská Lužná NŠK
16:00 Starší žiaci (SZM)U14 NŠK 1922 Bratislava (B) - MŠK Senec (B) NŠK
26.Sep Nedeľa 5 udalostí
11:00 II. liga ŽenyŽeny NŠK 1922 Bratislava - KFC Komárno NŠK
12:00 III. liga MD - U17U17 NŠK 1922 Bratislava - FC Ružinov Bratislava NŠK
09:00 III. liga SD - U19U19 NŠK 1922 Bratislava - SDM Domino (B) NŠK
16:00 IV. liga BratislavaMuži TJ Jarovce Bratislava - NŠK 1922 Bratislava (A) NŠK
16:00 V. liga Seniori S5AMuži B ŠK Kaplna (A) - NŠK 1922 Bratislava (B) NŠK
27.Sep Pondelok Žiadna udalosť
Horná stanica
Vitana
Hamé
Bratislava - Nové Mesto
Bratislavský samosprávny kraj
Elektromajster
GRIF spol. s r.o.
Demetra IT Consulting
Demisport
Erima
Doma
Möllers