Sme veveričia rodina

Projekt „Sme veveričia rodina“

 

Milí rodičia, fanúšikovia a podporovatelia veveričiek z Nového Mesta. Radi by sme Vás zapojili do každodenného diania v NŠK 1922 Bratislava. Že futbal nie je len o samotných futbalových výkonoch na ihrisku, ale ide z veľkej časti aj o podporu zo strany rodičov a fanúšikov, to dobre vieme. Projekt „Sme veveričia rodina“ má za cieľ začleniť všetkých do futbalovej rodiny, ktorá sídli na Štadióne pri Kuchajde. Projekt obsahuje 4 časti, ktorými Vás teraz prevedieme:


Trénuj veveričky

Venujte svoj čas dobrovoľníctvu. Okrem finančnej podpory môže byť aj váš čas rovnako hodnotný. Vaše schopnosti a zapojenie sa do klubových aktivít môže znamenať významný rozdiel vo fungovaní nie len tréningového procesu ale aj klubu.


Táto časť projektu dáva možnosť aj Vám podieľať sa na tréningovom procese ako tréner alebo asistent trénera! Môžete si vyskúšať spolu s naším trénerským tímom podieľať sa na rozvoji našich veveričiek aby sa stali ešte lepšími futbalistami a hlavne osobnosťami. 

Ako na to:

-        Prihláste sa slahor@nsk1922.sk alebo telefonicky na 0911 742 091

-        Podmienka splnenie Grassroots licencie - Link na získanie licencie nájdete tu: 
https://futbalsfz.sk/treneri/skolenia/sfz-grassroots-leader/

-        Predpoklady: chuť a zápal pre futbal, športové alebo učiteľské vzdelanie alebo kurzy


Buď partnerom veveričiek

Ďalšou časťou projektu je podpora NŠK 1922 Bratislava Vašou firmou alebo zamestnávateľom:

-        Účel podľa výberu alebo podľa dohody s výborom NŠK

-        Využitie reklamných plôch pre Vašu firmu na Štadióne pri Kuchajde

-        Využitie areálu za účelom firemných podujatí pre našich partnerov


Ponúkame možnosti partnerstva pre miestne podniky alebo rodičov, ktorí by mohli mať záujem podporovať jeden z najväčších amatérskych mládežníckych klubov na Slovensku . Ak vlastníte firmu alebo poznáte niekoho, partnerstvo s naším klubom môže poskytnúť vzájomné výhody. V rámci našej komunity môžeme ponúknuť možnosti reklamy a budovania dobrého mena spoločnosti.


Denne náš areál privíta viac ako 500 návštevníkov nie len z futbalovej rodiny veveričiek alebo nepočujúcich športovcov, ktorých náš klub zastrešuje. Počas víkendov sa na našich trávnikoch odohrá takmer 275 zápasov za sezónu, pričom návštevníci nie len z radou domácich Novomešťanov, ale aj súperov z celého Bratislavského kraja budú vidieť práve Vašu reklamu, ktorej odhadovaná viditeľnosť je počas 46 týždňov v roku na 1600 hodín. Skupina divákov je naprieč všetkými vekovými a sociálnymi skupinami. 


Ďalšími možnosťami propagácie Vašej spoločnosti sú sociálne siete, na ktorých disponujeme na Facebooku takmer viac ako 900 sledujúcimi a na Instagrame takmer 1200 sledujúcich. Odhadovaný dosah sa pohybuje na úrovni približne 8000 divákov na propagovaný príspevok. V online priestore taktiež disponujeme webovou stránkou, ktorá má v priemere 500 zhliadnutí na príspevok.

 

V prípade záujmu nás kontaktujte na slahor@nsk1922.sk alebo telefonicky na 0911 742 091.
 

Aktívni rodičia veveričiek

Športovať by sa malo v každom veku a príkladom deťom by mali ísť práve ich rodičia a inšpirovať ich. Máte radi futbal alebo volejbal ? Máte možnosť sa zapojiť do športových aktivít rodičov, ktoré budú bezplatne organizované práve pre Vás rodičov našich veveričiek!
 

-        Príklad pre deti: Ste správnym vzorom pre svoje veveričky a aj takouto formou im viete dať ten správny futbalový príklad!

-        Partia a zábava: o vaše veveričky sa staráme ale nezabúdame, že aj by ste futbalová rodina NŠK.

-        Pohyb: majte zdravý životný štýl, zapojte sa a bezplatne športujte!

-        Prihláste sa na telefónne číslo 0911 742 091 , a vytvoríme pre vás skupinu na WhatsAPP-e pre vaše pohodlie

-        Na dni a čase sa dohodneme v spoločnej skupine aktívnych rodičov veveričiek

 

Transparentný účet veveričej rodiny
Dôležitou zložkou financovania klubu sú príspevky fanúšikov, rodičov a nadšencov futbalu. Chceme Vám priblížiť základne ciele klubu a priblížiť Vám smerovanie financií, ktorými do klubu prispievate. Každý cieľ musí byť podložený plánom a my Vám prinášame naše kroky, aby mali veveričky vybavenie také aké by sme všetci chceli!

 

Váš finančný príspevok môže výrazne ovplyvniť náš klub a priamo prispieť našim deťom. Umožňuje nám poskytovať zdroje vybavenie a materiály, ktoré zlepšia ich každodenný život na Štadióne pri Kuchajde. Okrem toho nám pomáha organizovať obohacujúce aktivity, špeciálne podujatia, ktoré vytvárajú trvalé spomienky pre naše malé veveričky.

Veríme, že silné partnerstvo medzi rodičmi a klubom je nevyhnutné pre úspech našich detí. Vaša podpora priamo ovplyvní kvalitu fungovania nášho klubu a zabezpečí pozitívny zážitok pre všetkých členov NŠK.


Transparentný účet NŠK 1922 Bratislava:

IBAN: SK7209000000005208016880
Link: https://www.transparentneucty.sk/#/ucet/SK7209000000005208016880


1. fáza cieľov - dresy pre mládežnícke tímy:

1. Dresy pre kategóriu U11
2. Dresy pre kategóriu U10
3. Dresy pre kategóriu U9
4. Dresy pre kategóriu U8
5. Dresy pre kategóriu mladších žiakov


Plánujeme:

2. fáza cieľov - materiálne zabezpečenie

3. fáza cieľov - renovácia tréningových plôch