V jesennej derniére Novomešťania nebodovali
Muži
st 22. 11. 2023

V odloženom 14. kole sa na ťažkom teréne od úvodných minút hral kvalitný futbal. V 30. minúte priamy kop Ladislava Horváta našiel v pätke Romana Jajcaya, no kapitán Novomešťanov tesne minul bránu.  Nová Dedinka v zapätí odpovedala, ale strela spoza šestnástky skončila vedľa ľavej žrdi Kristiána Šlahora. V záverečnej minúte prvého dejstva sa odohralo to podstatné. Faul na kapitána červeno-bielych ocenil hlavný rozhodca pokutovým kopom, ktorý bezpečne premenil Rado Mida - 0:1. Domáci sa dočkali v 65. minúte, keď roh upratal za gólmana Novomešťanov hlavou Jakub Popik - 1:1. V 73. minúte sa blysol skvelým zákrokom Kristián Šlahor. Ten v 79 minúte čelil penalte, no žrde si postavil dobre, lebo Pavol Hrnčiar minul bránu. Tú však neminul v 86. minúte projektilom z ľavej nohy jeho spoluhráč Peter Valúch - 2:1. V závere zápasu sa už naše veveričky od Kuchajdy nedokázali presadiť a tak zrátané-podčiarknuté, ŠK Nová Dedinka – NŠK 1922 Bratislava  2:1.

Jesenná časť IV. liga Majstrovstiev  regiónu BFZ už zavrela svoje brány a otvorí ich až 18. marca 2024. NŠK 1922 Bratislava v tabuľke na 15. mieste, s 11 bodmi na poslednú Vrakuňu náskok 6 bodov. Takže milé veveričky a fanúšikovia Novomešťanov, ďakujeme Vám za podporu a už teraz sa tešíme na jarnú časť sezóny! O všetkom podstatnom a pláne prípravných zápasov Vás budeme počas zimy informovať.

NŠK YT
Dravá mladosť 100 ročná sila 4/4
Štvrtá časť z filmu, ku oslave 100 rokov NŠK, "Dravá mladosť 100 ročná sila"
Dravá mladosť 100 ročná sila 3/4
Tretia časť z filmu, ku oslave 100 rokov NŠK, "Dravá mladosť 100 ročná sila"
Dravá mladosť 100 ročná sila 2/4
Druhá časť z filmu, ku oslave 100 rokov NŠK, "Dravá mladosť 100 ročná sila"
25.7.2024 o 12:18

A-TÍM | Slovnaft cup už tento piatok pri Kuchajde 🔴⚪️ 📢🏟️ V 1. kole Slovnaft cupu privítame na Štadióne pri Kuchajde OFK Dunajská Lužna v piatok 26.7.2024 o 18:00. Buď pri otvorení sezóny 2024/2025 s veveričou rodinou na tribúne! ⚽️🐿️

FB Post
18.7.2024 o 18:07

Príprava na ďalšiu sezónu v Majstrovstvách regiónu začala víťazne ⚽️🔴⚪️ Novomešťania vyhrali s Čenkovcami 7:0 a čo ich čaká najbližsie ⏩ Prípravný zápas - TJ Záhoran Jakubov Sobota 20.7.2024 o 18:00 Štadión pri Kuchajde Prípravný zápas - FKM Karlova Ves Utorok 23.7.2024 o 18:30 Štadión pri Kuchajde Slovnaft cup - OFK Dunajská Lužná Piatok 26.7.2024 o 18:00 Štadión pri Kuchajde IV. liga Majstrovstvá regiónu - ŠK Tomášov Sobota 3.8.2024 o 10:30 Štadión pri Kuchajde Viac sa dočítaš v článku https://www.nsk1922.sk/aktuality/priprava-na-dalsiu-sezonu-v-majstrovstvach-regionu-zacala-vitazne Príď podporiť Novomešťanov! 🐿️ Kedy si radšej pozrieš zápasy Novomešťanov na Štadióne pri Kuchajde?

FB Post
18.7.2024 o 14:26
FB Post
25.6.2024 o 15:25

Si vo veku 18 - 21 rokov? Príležitosť hrať regionálnu súťaž mužov je tu pre teba! 🔴⚪️⚽️ Pre hráčov ročníka 2006, 2005, 2004 a 2003 prinášame možnosť pôsobiť v A-tíme NŠK 1922 Bratislava, ktorý bude už tretiu sezónu štartovať v Majstrovstvách regiónu BFZ. 🏆 Kontaktuj nás na kontakt@nsk1922.sk alebo zavolaj priamo trénerovi Pavlovi Šiškovi na +421 918 040 902. Pridaj sa medzi mnohých mladých futbalistov, ktorí získavajú cenné skúsenosti medzi seniormi už od dorasteneckého veku 💪🏻 #futbal #sport #nsk1922 #bratislava

FB Post
17.6.2024 o 18:51

Opäť otvárame brány NŠK pre všetkých malých aj veľkých Novomešťanov! ⚽️🏟️ Už túto sobotu 22.6.2024 sa v rámci Otvorenia kultúrneho a športového leta usporiada Klubový deň NŠK 1922 Bratislava so športovými aktivitami a atrakciami pre deti. 🔴⚪️ Areál NŠK bude k otvorený nie len pre členov klubu ale aj pre verejnosť. Využiť môžete beachvolejbalové a multifunkčné ihrisko ale aj trávnaté plochy pre rôzne športové aktivity. 🐿️ Program pre verejnosť - 10:00-12:00: 🏃‍♂️ Športové aktivity 🏰 Nafukovacie atrakcie 🎨 Street art na steny v športovej téme VSTUP ZDARMA! Program pre členov klubu: Turnaje medzi kategóriami - 9:00 - 16:00 Guláš - 12:00 - 14:00 Turnaj medzi rodičmi, trénermi a dospelými - 17:00 - 19:00 Viac informácií na webovej stránke klubu nsk1922.sk alebo na kontakt@nsk1922.sk